1  / 15
Вишгород, траса, фасад. Оренда приміщення 50м², 150м² - фото 1
Вишгород, траса, фасад. Оренда приміщення 50м², 150м² - фото 2
Вишгород, траса, фасад. Оренда приміщення 50м², 150м² - фото 3
Вишгород, траса, фасад. Оренда приміщення 50м², 150м² - фото 4
Вишгород, траса, фасад. Оренда приміщення 50м², 150м² - фото 5
Вишгород, траса, фасад. Оренда приміщення 50м², 150м² - фото 6
Вишгород, траса, фасад. Оренда приміщення 50м², 150м² - фото 7
Вишгород, траса, фасад. Оренда приміщення 50м², 150м² - фото 8
Вишгород, траса, фасад. Оренда приміщення 50м², 150м² - фото 9
Вишгород, траса, фасад. Оренда приміщення 50м², 150м² - фото 10
Вишгород, траса, фасад. Оренда приміщення 50м², 150м² - фото 11
Вишгород, траса, фасад. Оренда приміщення 50м², 150м² - фото 12
Вишгород, траса, фасад. Оренда приміщення 50м², 150м² - фото 13
Вишгород, траса, фасад. Оренда приміщення 50м², 150м² - фото 14
Вишгород, траса, фасад. Оренда приміщення 50м², 150м² - фото 15

Вишгород, траса, фасад. Оренда приміщення 50м², 150м²

Осещина

Пожаловаться
25 000 грн.
455 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 6 мая 2026, ID: 5000113
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 55 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Меблирование Нет 
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Здається в оренду комерційне приміщення у м. Вишгород (Київська обл.), розташоване на трасі Київ-Десна, одразу за дамбою Київського водосховища за 10 км від м. Київ у напрямку м. Чернігів.
Поруч знаходяться: світлофор, зупинка громадського транспорту, заміський комплекс «Sobi Club», ресторанний комплекс «Яхта», КМ «Міжріччя» та садові товариства, а також численні заміські комплекси та природні зони (ліс та р. Десна) для відпочинку людей. Завдяки такому сусідству забезпечено стабільно високий автомобільний трафік.
Приміщення універсальне: підходить для будь-якого виду комерційної діяльності або під офіс. Об'єкт може бути повністю енергонезалежним.
Також за додаткову плату пропонується промислово-складське приміщення площею 150 м².
Власник.
Обратная связь
Олег
офлайн
Похожие объявления
Оренда приміщення Белая Церковь 3
  • 250 м2
  • 1 / 1 эт.
19 500 грн.
Здам в оренду капітальне приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська загальною площею 250кв. м, під склад або виробництво, Сухий. Рівна підлога. Хороший під'їзд. Закрита територія. Поруч Одеська траса. Підійде під будь-яку групу, крім хімічної. ціна 50грн. за 1 кв. м. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Белая Церковь
Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею Белая Церковь 3
  • 250 м2
  • 1 / 2 эт.
250 грн.
Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею 250кв.м. по вул. Леваневського район ДК Росава .- Варіанти використання: магазин, банк, салон, представництво, т.д - Фасад, велике місце під рекламу. Активний пішохідний і автомобільний потік людей. Оточення: в 50м. McDonald's, базар, магазини, ресторани, банки, бізнес-центри, житлові будінку. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте !!! цікавий варіант. Перегляди в зручне для Вас час. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Белая Церковь
  • 4000 м2
  • 1 / 4 эт.
16 грн.
Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
Белогородка
офлайн
Олег
На сайте с 16 апреля 2020