1  / 11
VIP Видова 5-к 211м2 Тераса | ЖК ТРІНІТІ | ЖК TRIIINITY | Тютюнника 39 - фото 1
VIP Видова 5-к 211м2 Тераса | ЖК ТРІНІТІ | ЖК TRIIINITY | Тютюнника 39 - фото 2
VIP Видова 5-к 211м2 Тераса | ЖК ТРІНІТІ | ЖК TRIIINITY | Тютюнника 39 - фото 3
VIP Видова 5-к 211м2 Тераса | ЖК ТРІНІТІ | ЖК TRIIINITY | Тютюнника 39 - фото 4
VIP Видова 5-к 211м2 Тераса | ЖК ТРІНІТІ | ЖК TRIIINITY | Тютюнника 39 - фото 5
VIP Видова 5-к 211м2 Тераса | ЖК ТРІНІТІ | ЖК TRIIINITY | Тютюнника 39 - фото 6
VIP Видова 5-к 211м2 Тераса | ЖК ТРІНІТІ | ЖК TRIIINITY | Тютюнника 39 - фото 7
VIP Видова 5-к 211м2 Тераса | ЖК ТРІНІТІ | ЖК TRIIINITY | Тютюнника 39 - фото 8
VIP Видова 5-к 211м2 Тераса | ЖК ТРІНІТІ | ЖК TRIIINITY | Тютюнника 39 - фото 9
VIP Видова 5-к 211м2 Тераса | ЖК ТРІНІТІ | ЖК TRIIINITY | Тютюнника 39 - фото 10
VIP Видова 5-к 211м2 Тераса | ЖК ТРІНІТІ | ЖК TRIIINITY | Тютюнника 39 - фото 11

VIP Видова 5-к 211м2 Тераса | ЖК ТРІНІТІ | ЖК TRIIINITY | Тютюнника 39

Киев, Печерский

Пожаловаться
1 055 000 $
5 000 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 января 2026, ID: 4655045
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 211 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж 20 
  • Этажность 22 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Найкраща нерухомість для вибагливих клієнтів!

Продаж 5-кімн. квартири 211м2 на 20 поверсі у преміум-комплексі "TRIIINITY" з власною терасою та панорамними вікнами.

Панорамні енергоефективні вікна відкривають захопливий краєвид на центр Києва.

Ергономічне планування та можливість індивідуальних дизайнерських рішень.

Автономне опалення і власний тепловий пункт забезпечують повний комфорт.

Комплекс пропонує підземний паркінг із ліфтом безпосередньо до квартири, кінотеатр і лаунж-зону на даху, дитячий простір і фітнес-зал лише для мешканців.

Магазини, кав’ярні та сервіси на перших поверхах конференц-зал і коворкінг для роботи.

Закрита територія з відеонаглядом і контролем доступу 24/7, а також консьєрж-сервіс у мобільному додатку.

Інвестуйте в преміальну нерухомість, вона завжди цінується дорого!
Обратная связь
Євген
офлайн
Похожие объявления
  • Однокомнатная
  • 31.1 м2
  • 4 / 5 эт.
20 500 $
Продаж /Чернігів / Ремзавод/ Квартира по пр Миру на 4му поверху 5ти поверхового будинку без ремонту. Загальна 32м2, кімната 18м2 Нові металопластикові вікна. Нові вхідні двері. Біля будинку зупинка транспорту, магазини, аптеки
Чернигов
Продаж 3к квартири з покращеним плануванням (Ласточка) Кривой Рог 20
  • Трехкомнатная
  • 63 м2
  • 8 / 9 эт.
16 900 $
Якщо Ви шукаєте: Прекрасне планування з великою кухнею! Та краще розташування! Тоді наш варіант точно для Вас) Продам 3-кімнатну квартиру на Ластівці, розташовану на восьмому поверсі дев’ятиповерхового будинку, Довгинцівський район Основна інформація про квартиру: Розташування – зручний спальний район, з розвиненою інфраструктурою та всім необхідним для комфортного проживання. Поруч Варус, магазини, школи та садки, зупинки транспорту Планування – двостороннє, некутове, з роздільними кімнатами, двома лоджіями, більшою кухнею (8.6м), роздільним санвузлом. Стан – житловий, замінена сантехніка у ванній кімнаті, мінялися вікна на лоджіях на металопластикові, встановлений кондиціонер, бойлер, є лічильники на воду, металеві вхідні двері, новий ліфт у будинку. Квартира житлова, але потребує капітального ремонта. Зателефонуйте нам зараз для деталей та організації перегляду. Наша команда готова допомогти вам зробити правильний вибір!
Кривой Рог, Долгинцевский
Продаж затишної 3к на Рудані Кривой Рог 12
  • Трехкомнатная
  • 58.3 м2
  • 5 / 5 эт.
18 200 $ Без комиссии
Шукаєте простір, де у кожного буде своє місце? Ця квартира по вул.Героїв АТО - саме той варіант, де можна одразу "заїжджати та жити". Розташована на п'ятому поверсі п'ятиповерхового будинку. Усі кімнати в квартирі роздільні. Загальна площа - 58.3кв м, житлова - 41.6кв м, кухня - 5.6кв м. Квартира дуже тепла - не кутова! Повністю замінена сантехніка та проводка. Дах після капітального ремонту. Усі меблі та техніка залишаються - не потрібно витрачати гроші на облаштування! Є велика комора для зберігання речей. Також повністю облаштована дитяча кімната. Буквально за кілька кроків школи, садочки, аптеки, лікарні, магазини, супермаркети. Поруч є великий парк - це ідеальне місце для вечірніх прогулянок. Не зволікайте та телефонуйте!
Кривой Рог
офлайн
Євген
На сайте с 16 апреля 2020