1  / 17
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 1
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 2
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 3
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 4
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 5
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 6
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 7
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 8
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 9
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 10
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 11
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 12
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 13
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 14
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 15
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 16
Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б - фото 17

Виноградар. Продам роздільну 3-кімнатну квартиру. Світлицького, 30/20Б

Киев, Подольский

Пожаловаться
59 000 $
983 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 декабря 2025, ID: 4596620
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 60 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Виноградар. Продам роздільну двосторонню 3-х кімнатну квартиру по вул. Світлицького, 30/20-Б, Подільського району.
Квартира загальною площею - 60 м2 в житловому совєцкому стані, знаходиться на 9-му поверсі 9-ти поверхового панельного будинку серії "Чешка".
Квартира житловою площею - 39 м2 обладнана необхідними меблями, чиста, на підлозі лінолеум.
Кухня - 8 м2 вікнами виходить у двір, обладнана вбудованою кухнею, газовою плитою та мийкою.
Ванна кімната з санвузлом роздільні, ванна кімната в плитці.
Чисте парадне, новий ліфт, тихе місце, чудова інфраструктура та транспортна розв'язка, поряд є озера та ліс для відпочинку, ринок, магазини, школи та садочки.
Первинні документи, можливий торг від 59 000$, 09******44, 06******44.
Обратная связь
Леонід Валерійович
офлайн