Без комиссии
1  / 20
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 1
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 2
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 3
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 4
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 5
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 6
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 7
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 8
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 9
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 10
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 11
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 12
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 13
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 14
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 15
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 16
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 17
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 18
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 19
Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири - фото 20

Вигідно! Квартири 2-кімнатна 59.2 м2 (єОселя) м.Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | Квартири

Пустомыты

Пожаловаться
53 145 $
898 $ за м²
11 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 июня 2025, ID: 3942383
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 59.2 м2
  • Площадь кухни 16.08 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Терраса, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Двокімнатна квартира (59.2 м²) поруч зі Львовом
Продається просторе житло у затишному містечку Пустомити від забудовника "Місто Комфорту" в сучасному ЖК Садова Алея

Оплата за квартиру:
Мінімальний внесок складає 50%
Діє розтермінування терміном на 2 роки під 0%
Доступна іпотека за державною програмою єОселя
*ціна залежить від обраної секції та стадії будівельних робіт

Графік будівництва:
Будинки 1, 2 та 3 — повністю введені в експлуатацію
Будинок 6 — планове завершення 2 квартал 2026 року
Будинок 4 — планове завершення 4 квартал 2026 року

Концепція:
Сучасний комплекс від забудовника Місто Комфорту
Концепція безпеки двір без авто
Наземний паркінг та підземна автостоянка
Власний дитячий садок, кафе та магазини
Є зони відпочинку та алеї для прогулянок
Локації для активного дозвілля та ігрові майданчики

Інфраструктура:
Школи №1 та №2 в радіусі 5-10 хвилин пішки
Поруч розташовані дошкільні заклади №2 Віночок та №3