1  / 2
Вигідна пропзиція! Простора 2-к квартира 75 м² ЖК Грейт / Great - фото 1
Вигідна пропзиція! Простора 2-к квартира 75 м² ЖК Грейт / Great - фото 2

Вигідна пропзиція! Простора 2-к квартира 75 м² ЖК Грейт / Great

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
94 000 $
1 288 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5008919
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 73 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 25 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
Описание
# 34119Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК бізнес-класу Great — перша лінія ДніпраПропонується простора двокімнатна квартира в одному з найсучасніших комплексів столиці за адресою: вул. Причальна, 10 (будинок №13). Квартира розташована на комфортному 4-му поверсі, що є оптимальним вибором для міського життя.Стан та технічне оснащення:
Квартира після будівельників, що дає вам повну свободу для реалізації власного дизайну та планування. Забудовником вже виконано базові роботи:Чистова цементна стяжка підлоги.Встановлені якісні броньовані вхідні двері з МДФ-накладками.Введено всі комунікації: холодна та гаряча вода, електрика з розподільчим щитком.Система опалення повністю готова до роботи, встановлені сучасні імпортні радіатори.На всі ресурси (воду, світло та опалення) вже встановлені індивідуальні лічильники.Про житловий комплекс:
ЖК Great — це місто в місті з власною автономною інфраструктурою. Будинок має власну котельню, а за порядком і сервісом стежить професійна обслуговуюча компанія.
Концепція комплексу передбачає все необхідне для комфорту:Ландшафтна паркова зона, дитячі та спортивні майданчики.Власна школа, дитячий садок та бізнес-центр на території.Підземний паркінг, велодоріжки, магазини, затишні кафе та ресторани.Локація та транспорт:
Комплекс межує з новим сучасним парком «Прибережний» на набережній Дніпра, звідки відкриваються чудові краєвиди. У кроковій доступності знаходиться ТРЦ River Mall.
Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися центру міста. До станції метро Осокорки — 20 хвилин пішки або близько 8 хвилин на громадському транспорті.Це ідеальне місце для тих, хто хоче поєднувати динамічне міське життя з відпочинком біля води. Запрошуємо на перегляд!
Обратная связь
Олена
офлайн
Похожие объявления
Продаж 2-к квартири вул. Зарічна 1б Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 65 м2
  • 22 / 25 эт.
210 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Зарічна 1б. ЖК Зарічний. Дуже затишна квартира із високоякісним та стильним ремонтом. Квартира оснащена сучасною технікою та дорогим обладнанням. У квартирі виконано дизайнерський ремонт преміум якості. Значною перевагою квартири є великі панорамні вікна завдяким чому надходить велика кількість світла, що дуже комфортно для проживання. З вікон квартири відкривається гарний вид на місто та Дніпро. 044 200 10 80
Киев, Дарницкий
Продаж 2-к квартири вулиця Михайла Максимовича 28е Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 60.4 м2
  • 16 / 21 эт.
185 000 $
Продаж 2-к квартири вулиця Михайла Максимовича 28е. ЖК “Нова Англія”. Простора кухня-вітальня Окрема спальня Кабінет / гостьова кімната Закрита територія, охорона, розвинена інфраструктура. 044 200 10 80
Киев, Голосеевский
Продаж 2к.квартири  вул. Русової Софії, 5б, ЖК Патріотика метро Осокорки, Позняки, Дарницький район. Киев 10
  • Двухкомнатная
  • 64 м2
  • 17 / 25 эт.
107 000 $
Продається двокімнатна квартира з гарним ремонтом ЖК Патріотика метро Осокорки, Позняки, Дарницький район. Світла і затишна квартира площею 64 м², житлова 28 кв.м., кухня 12 кв.м. на 17-му поверсі із 25. Квартира з сучасним ремонтом, повністю укомплектована технікою та меблями Локація: ЖК “Патріотика”, 10 хвилин пішки до метро Осокорки та Позняки. Розвинена інфраструктура: супермаркети, школи, дитсадки, Спорт Лайф, поруч Епіцентр та Метро, ТЦ «Аладін», ТЦ «Піраміда», поліклініка. Поряд озера Небреж, Тягле, Мартишів – ідеальні для прогулянок та літнього відпочинку. Будинок обладнаний генератором. 044 200 10 80
Киев, Дарницкий
офлайн
Олена
На сайте с 16 апреля 2020