1  / 19
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 1
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 2
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 3
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 4
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 5
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 6
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 7
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 8
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 9
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 10
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 11
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 12
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 13
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 14
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 15
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 16
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 17
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 18
Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда - фото 19

Відпочинок у Карпатах. Садиба Гуцульське Ретро. Довгострокова оренда

Микуличин

Пожаловаться
2 000 грн.
15 грн. за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 21 ноября 2025, ID: 4514379
Характеристики
  • Тип дома Коттедж 
  • Расстояние до ближайшего города до 10 км. 
  • Комнат
  • Количество спальных мест 6+ 
  • Общая площадь 130 м2
  • Площадь участка 15 соток
  • Ремонт Авторский проект 
  • Питание Нет 
  • Бытовая техника Электрочайник, Фен, Плита, Варочная панель, Духовой шкаф, Микроволновая печь, Холодильник, Пылесос 
  • Комфорт Подогрев полов, Автономное отопление, Душевая кабина, Терраса, Парковочное место 
  • Инфраструктура Детская площадка, Аптека, Остановка транспорта, Стоянка 
  • Ландшафт Холмы, Горы, Лес 
  • Дополнительно Возможность бронирования, Можно с питомцами 
Описание
**Є можливість замовити чани.

Еко садиба "Гуцульське Ретро" (відреставрований будинок 1853 року з Верховинського району) знаходиться 900 м від траси, по дорозі в гори. Подвір'я засадженне хвонйими деревами, своєрідний живий паркан. Kомфорине місце, як для родини, так і для сімейної пари.

На першому поверсі — передпокій (шафа для одягу);
кухня (газова плита, халодильник, електрочайник, посуд, мийка);
вітальня (диван, стіл, телевізор);
тримісна кімната (двоспальне та односпальне ліжка);
санвузол (душова кабіна, туалет, біде, умивальник).

На другому поверсі — хол з диваном;
2 двомісні кімнати (у кожній — двоспальне ліжко);
санвузол (туалет, умивальник).

Котедж здається повністю.
Господарі живуть окремо.
Опалення: автономне парове опалення.
Водопостачання: холодна вода постійно (артезіанська), гаряча — бойлер на 100 л.

На подвір'ї є садок, альтанка, мангал, гойдалка. Поряд є ліс, річка (за 500 м).

Можна користуватись кухнею.
До найближчого ресторану — 700 м, магазину — 500 м.
Сервіс, включений у вартість:
Паркінг.
Супутникове телебачення, інтернет Wi-Fi.
Прання, користування праскою, феном.

Спорт, розваги:
До найближчого витягу — 20 км.
Екскурсії.

Мобільне покриття:
Київстар
МТС
Lifecell
Іноземні мови:
EN, PL.
Ціни за котедж за добу за домовленістю.
Як доїхати:
Громадським транспортом
Поїздом сполучення Київ — Ворохта до села Микуличин.

Автомобілем
До міста Івано-Франківськ, далі автотрасою H-09 до села Микуличин, перед готелем "Зорі Карпат" повернути наліво.

Щиро запрошуємо на чудовий відпочинок у серці Карпат :)
За будь якою інфрмацією звертаєтеся за номером поданим нижче.

*** Виїзд(check-out) до 11:00 ранку, заїзд(check-in) після 14:00
Обратная связь
Галина
офлайн
Похожие объявления
Подобово апартаменти, затишний дворівневий номер Павлоград топ 8
    2 500 грн.
    Здається затишний дворівневий номер подобово. Закрита, тиха територія — відчуття власного простору з перших хвилин. Тераса для ранкової кави або спокійного вечірнього відпочинку. Всередині є все необхідне, щоб почуватися як удома: холодильник пральна машина мікрохвильовка чайник посуд рушники та тапочки На другому ярусі — широке зручне спальне місце та телевізор з YouTube Premium і Netflix. На першому поверсі — м’який диван і проєктор для затишних фільмів та серіалів. Безкоштовна парковка поруч із будинком. Також є можливість замовити чан — чудовий варіант для релаксу просто неба. Заселення — з 14:00 Виїзд — до 12:00
    Павлоград
    Здається котедж у Мигово Мигово 4
      5 000 грн.
      здається комфортний котедж у Мигово 8-10осіб на закритій території 10сот лише ви ідеальна локація для відпочинку
      Мигово
      Будинок подобово з басейном та сауною Белая Церковь 15
        13 000 грн.
        ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ 649 Будинок з сауною та більярдом на березі річки. Місце розташування: поруч з парком «Олександрія», на першій лінії біля річки Рось, місто Біла Церква. Тип будинку: три поверхи Площа: 300 м² Кількість спальних місць: до 12 Максимальна кількість гостей: 12 Площа та опис території: Великий будинок, зелена територія з ландшафтним дизайном та фруктовими насадженнями. Поруч з будинком проходить лісосмуга, де можна прогулятись по набережній та порибалити чи покупатись в річці Рось По поверхам: На першому поверсі : Простора кухня з обіднім столом , спальня з двоспальним ліжком , санвузол. На другому поверсі : 4 спальні , в кожній спальні двоспальне ліжко На третьому поверсі: Більярдна кімната. ТЕРИТОРІЯ • Будинок з трьома поверхами, оздоблений натуральним деревом • Окрема дров’яна сауна з кімнатою відпочинку • Велика тераса, мангальна зона з барбекю та піччю під казан, басейн (входить в ціну оренди будинку) • Зона для риболовлі, прогулянки на природі • Ландшафтний дизайн із декоративними та фруктовими насадженнями • Закрита парковка на 5 авто, територія що охороняється. УМОВИ БРОНЮВАННЯ • -Cума передоплати- 50 % від вартості оренди будинку. -Якщо ви вносите передплату за оренду будинку на визначену дату, ця передплата є гарантією бронювання саме цієї дати й входить у вартість оренди. Після внесення передплати ми закріплюємо за вами обраний будинок і дати, тому кошти не можуть бути повернені або перенесені на інший період — незалежно від причин, зокрема відміни свята, хвороби, поганої погоди чи інших ваших форс-мажорних обставин. Тому передплата за оренду є платежом – який не повертається . Оплачуючи передплату – ви погоджуєтесь з цими умовами . • Залогова сума– 3000 грн (додатковий платіж в день оренди , залогова сума за збереження майна і гарант виконання здачі будинку по узгодженим умовам,повертається при виїзді, якщо немає пошкоджень ). • Час заїзду: з 14:00 • Час виїзду: до 11:00 При бронюванні без попереднього огляду будинку, претензії в день заїзду не приймаються. ВАРТІСТЬ ПРОЖИВАННЯ • 2 особи – 8000 грн/доба • 4 особи – 9000 грн/доба • 6 осіб – 10000 грн/доба • 10–12 осіб – 13000 грн/доба ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ • Приватність, комфорт, природа – все для вашого незабутнього відпочинку!
        Белая Церковь
        офлайн
        Галина
        На сайте с 16 апреля 2020