Без комиссии
1  / 13
Видова однокімнатна квартра 39м2 з відкитим балконом. Газове опалення. - фото 1
Видова однокімнатна квартра 39м2 з відкитим балконом. Газове опалення. - фото 2
Видова однокімнатна квартра 39м2 з відкитим балконом. Газове опалення. - фото 3
Видова однокімнатна квартра 39м2 з відкитим балконом. Газове опалення. - фото 4
Видова однокімнатна квартра 39м2 з відкитим балконом. Газове опалення. - фото 5
Видова однокімнатна квартра 39м2 з відкитим балконом. Газове опалення. - фото 6
Видова однокімнатна квартра 39м2 з відкитим балконом. Газове опалення. - фото 7
Видова однокімнатна квартра 39м2 з відкитим балконом. Газове опалення. - фото 8
Видова однокімнатна квартра 39м2 з відкитим балконом. Газове опалення. - фото 9
Видова однокімнатна квартра 39м2 з відкитим балконом. Газове опалення. - фото 10
Видова однокімнатна квартра 39м2 з відкитим балконом. Газове опалення. - фото 11
Видова однокімнатна квартра 39м2 з відкитим балконом. Газове опалення. - фото 12
Видова однокімнатна квартра 39м2 з відкитим балконом. Газове опалення. - фото 13

Видова однокімнатна квартра 39м2 з відкитим балконом. Газове опалення.

Дымер

Пожаловаться
20 900 $
565 $ за м²
17 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 октября 2025, ID: 4442369
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 37 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ 
Описание
Продаж 1к квартири з гарним виглядом. Без посередників, від офіційного забудовника без комісії!
З можливістю отримати розтермінування на 1,5 роки без переплат!
РОБИ ПЕРШИЙ ВНЕСОК - 50% ТА ВЖЕ ЗАЇЖДЖАЙ НА РЕМОНТ!

* Новобудова, з охайними та чистими під'їздами.
* Велика парковка.
* Сучасне, зручне планування.
* Чистове оздоблення стін (гіпсова штукатурка).
* Комунікації всі підключені (сміливо можна заїжджати ремонтні роботи).
* Опалення від двоконтурного котла (збереже Ваші кошти по комунальним платежам).
* Вся необхідна інфраструктура у пішій доступності.

Є вибір по поверхам. Балкон - відкрити або закритий.
Щоб дізнатися ще більше інфотмації - телефонуйте!
Обратная связь
Олена
офлайн