1  / 10
Видова квартира на березі Дніпра - фото 1
Видова квартира на березі Дніпра - фото 2
Видова квартира на березі Дніпра - фото 3
Видова квартира на березі Дніпра - фото 4
Видова квартира на березі Дніпра - фото 5
Видова квартира на березі Дніпра - фото 6
Видова квартира на березі Дніпра - фото 7
Видова квартира на березі Дніпра - фото 8
Видова квартира на березі Дніпра - фото 9
Видова квартира на березі Дніпра - фото 10

Видова квартира на березі Дніпра

Кременчуг

Пожаловаться
88 000 $
779 $ за м²
2 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4885152
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 113 м2
  • Площадь кухни 39 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Вид на Дніпро, який закохує з першого погляду

Пропонується стильна та простора квартира в сучасному будинку 2007 року — у самому центрі міста, з неймовірним видом на Дніпро

113 м² комфорту та продуманого простору:
— кухня-студія 39 м² — серце квартири для життя та зустрічей
— дві окремі спальні (18 м² та 23 м²)
— два санвузли
— балкон або лоджія в кожній кімнаті

Інтер’єр у світлих, затишних тонах — багато світла, повітря і відчуття простору
квартира утеплена
кондиціонери у кожному приміщенні
встановлені всі лічильники

Закритий двір з автоматичними воротами — безпека та приватність

Локація, яка завжди в ціні:
центр міста, поруч паркова зона та набережна — і водночас тиша та комфорт

Ідеальний варіант для тих, хто хоче жити в центрі та щодня насолоджуватись видом на Дніпро

Телефонуйте і записуйтесь на перегляд, бо це квартира, яку варто побачити вживу 09*********84
Обратная связь
Тетяна
офлайн