1  / 20
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 1
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 2
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 3
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 4
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 5
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 6
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 7
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 8
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 9
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 10
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 11
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 12
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 13
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 14
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 15
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 16
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 17
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 18
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 19
Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time! - фото 20

Видова квартира 105 м.кв.,з дизайнерским ремонтом, в ЖК Time!

Киев, Соломенский

Пожаловаться
299 999 $
2 844 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4771402
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 105.5 м2
  • Площадь кухни 32.8 м2
  • Этаж 19 
  • Этажность 25 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу видова квартира з дизайнерським ремонтом, в житловому комплексі бізнес-класу «Time», по вул.Липківського 38, в Солом’янському районі.

Плануваня: простора кухня –вітальня 32.8 м.кв., дві спальні кімнати 18 та 14.5 м.кв., два санвузла, окрема та вбудована гардеробна , побутова (пральня) кімната, розкішна утеплена лоджа з вікнами в підлогу.
Ремонт: якісний дизайнерський ремонт у витриманих благородних тонах. Преміальні будівельні та декоруючі матеріали. Облаштована звукоізоляція.Тепла підлога. Професійно змонтовані підсвітлювальні пристрої та світильники.

Меблі та техніка: вбудовані кухонні меблі , ліжко , якісне наповнення гардеробної кімнати, вбудована коридорна шафа. Кліматична техніка (кондиціонери) в кожному житловому приміщені та кухні-вітальні, бойлер на 120 літрів, посудомийна машина BOSCH, духова шафа та мікрохвильова печі BOSCH, пральна та сушильна машини BOSCH, варочна поверхня та витяжка ,холодильник.
Житловий комплекс закритого типу з охороною та відео наглядом. Підземний паркінг.
Зручна центральна локація. До метро Вокзальна 10-12 хвилин пішки. Поруч магазини та супермаркети, парки та сквери.