1  / 8
Видова 2 х кімнатна квартира в престижному районі - фото 1
Видова 2 х кімнатна квартира в престижному районі - фото 2
Видова 2 х кімнатна квартира в престижному районі - фото 3
Видова 2 х кімнатна квартира в престижному районі - фото 4
Видова 2 х кімнатна квартира в престижному районі - фото 5
Видова 2 х кімнатна квартира в престижному районі - фото 6
Видова 2 х кімнатна квартира в престижному районі - фото 7
Видова 2 х кімнатна квартира в престижному районі - фото 8

Видова 2 х кімнатна квартира в престижному районі

Зарванцы

Пожаловаться
54 000 $
628 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 октября 2025, ID: 4385035
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 86 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Лифт 
Описание
Простора 2-кімнатна чорнова квартира в престижному районі міста з чудовим видом на місто.

Квартира дуже світла, панорамні вікна..

Розвинена інфраструктура та транспортна розвязка: школи, дитячі садки, вокзали, ринок, супермаркети, торгівельні центри, аптеки, лікарня.

Житловий комплекс із закритою територією.

Ідеально підходить для комфортного життя або як інвестиція.
Запрошуємо на перегляд!!!
Обратная связь
Михайло
офлайн