Без комиссии
1  / 10
Видова 1-кімнатна квартира 34,8м2 в центрі Вишневого - фото 1
Видова 1-кімнатна квартира 34,8м2 в центрі Вишневого - фото 2
Видова 1-кімнатна квартира 34,8м2 в центрі Вишневого - фото 3
Видова 1-кімнатна квартира 34,8м2 в центрі Вишневого - фото 4
Видова 1-кімнатна квартира 34,8м2 в центрі Вишневого - фото 5
Видова 1-кімнатна квартира 34,8м2 в центрі Вишневого - фото 6
Видова 1-кімнатна квартира 34,8м2 в центрі Вишневого - фото 7
Видова 1-кімнатна квартира 34,8м2 в центрі Вишневого - фото 8
Видова 1-кімнатна квартира 34,8м2 в центрі Вишневого - фото 9
Видова 1-кімнатна квартира 34,8м2 в центрі Вишневого - фото 10

Видова 1-кімнатна квартира 34,8м2 в центрі Вишневого

Вишневое

Пожаловаться
34 500 $
991 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4884257
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 34.8 м2
  • Площадь кухни 24 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Гардероб, Панорамные окна, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується сучасна квартира-студія в ЖК «Атмосфера», розташована в самому центрі м. Вишневе.
Підходить під держ.програми ЄОселя та по Сертифікату

Основні характеристики:
• Площа – 34,8 м²
• Поверх – 10/10
• Формат – студія з можливістю зробити окрему кімнату

Стан квартири:
• Виконана штукатурка стін
• Розведена електрика та сантехніка
• Просторий санвузол
• Ніша під шафу при вході

Комфорт:
• Електричне опалення
• Відсутність сусідів зверху – більше тиші та світла

Локація:
• Центр Вишневого
• Поруч супермаркет, школа, дитячий садок
• Зручна транспортна розв’язка, швидкий виїзд до Києва

Документи:
• Право власності менше 3 років

Квартира підійде як для особистого проживання, так і для інвестиції з подальшою здачею в оренду.

Напишіть у приват для отримання додаткової інформації та запису на перегляд.
Обратная связь
Тетяна
офлайн