1  / 4
ВІД ЗАБУДОВНИКА, ЖК NOVA CITY,980$кв.м. вул.Капушанська розтермінування - фото 1
ВІД ЗАБУДОВНИКА, ЖК NOVA CITY,980$кв.м. вул.Капушанська розтермінування - фото 2
ВІД ЗАБУДОВНИКА, ЖК NOVA CITY,980$кв.м. вул.Капушанська розтермінування - фото 3
ВІД ЗАБУДОВНИКА, ЖК NOVA CITY,980$кв.м. вул.Капушанська розтермінування - фото 4

ВІД ЗАБУДОВНИКА, ЖК NOVA CITY,980$кв.м. вул.Капушанська розтермінування

Ужгород

Пожаловаться
40 180 $
980 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4963240
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 41 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • Ремонт После строителей 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 1-но кімн. квартири ЖК Nova CITY (вул. Капушанська 145) -й поверх 6/12 поверхового будинку . Не кутова. Загальна площа 41,0 кв.м. Зручна локація, поряд Зупинка транспорту, супермаркети, дитячий садок, школа. Все для комфортного життя. Введення в експлуатацію 1-й квартал 2028 року. Ціна за квартиру 40180 дол. США. Можливо розтермінування 50% - 1000$ за кв.м., або 70% - 1020$ за кв.м.
Комплектація квартири
- Вікна та балконні двері;
- Вхідні двері сертифіковані;
- Монтаж системи гарячої та холодної води до санвузлів та кухні з обліковими лічильниками;
- Опалення централізоване, газове від дахової котельні, встановлення радіаторів та лічилників обліку теплової енергії;
- Слабострумні мережі- заведені в квартиру, монтаж електричних мереж по квартирі, згідно проекту;
- Оздоблення прибудинкової території.

Квартира підходить під інвестиції, оренду, та особистого використання. Подробиці по телефону 06*********30 Ольга.
Обратная связь
Ольга
офлайн