Без комиссии
1  / 20
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 1
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 2
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 3
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 4
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 5
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 6
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 7
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 8
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 9
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 10
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 11
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 12
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 13
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 14
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 15
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 16
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 17
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 18
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 19
Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка - фото 20

Великий будинок. 13 соток. Підвал. Софіївська Борщагівка

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
350 000 $
701 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 30 марта 2025, ID: 3717626
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 499 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 13 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Сигнализация, Гараж, Автоматические ворота, Подсобные помещения 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж просторого будинку з великою ділянкою у Софіївській Борщагівці.

На 13 сотках розташовано великий будинок з гаражем на два авто, гостьовий будинок з підвалом, велика озеленена територія.
В будинку 5 кімнат, гардеробна, сауна, 4 санвузла, господарські приміщення, котельня.

Газове опалення, бойлери, двозонний лічильник, фільтри на воду, скважина, септик, колодязь.

Будинок зроблено з цегли і утеплено пінопластом.
В будинок вкладено багато грошей, виконано якісний ремонт, встановлено дорогу техніку та меблі.

Зручний виїзд в Київ.

Без кромісії.
Перегляд за домовленістю.
Обратная связь
Володимир
офлайн