Без комиссии
1  / 20
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 1
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 2
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 3
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 4
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 5
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 6
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 7
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 8
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 9
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 10
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 11
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 12
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 13
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 14
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 15
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 16
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 17
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 18
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 19
Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення - фото 20

Велика 2кімнатна квартира 72 м² | ідеальна для сім’ї | 2 поверх | газ | єВідновлення

Киев, Оболонский

Пожаловаться
74 500 $
1 029 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 декабря 2025, ID: 4595098
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 72.4 м2
  • Площадь кухни 7.6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
ОПИС
Продається простора 2-кімнатна квартира чеського проєкту на вулиці Мукачівська 8, у тихому та зеленому районі Києва. Вдале розташування будинку поєднує спокій житлового масиву та зручний доступ до всієї необхідної інфраструктури.
Квартира світла та функціональна, з хорошою площею, що створює відчуття простору та комфорту. Чудова пропозиція

ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ (ІДЕАЛЬНЕ ДЛЯ СІМ’Ї)
2 окремі кімнати
простора кухня
великий коридор
функціональний балкон 50/50 ( акурратне зберігання, зона відпочинку)
санвузол
загальна площа: 72.4 м²
кухня: 7.6 м²
Продумане планування без «зайвих метрів»
Комфортний варіант для сімейного проживання

СТАН КВАРТИРИ
косметичний ремонт — можна заїхати і жити
можливість оновити під власний дизайн
простора квартира з потенціалом для сучасного перепланування
світлі кімнати та приємна атмосфера

ПЕРЕВАГИ БУДИНКУ
чеський проєкт — перевірені планування
зручний 2 поверх
газифікований будинок
тихий двір
достатньо місць для паркування

ІНФРАСТРУКТУРА ТА ЛОКАЦІЯ
поруч Куренівський парк
Парк Кинь-Грусть