Без комиссии
1  / 9
Ваучер, Сертифікат - Так! Однокімнатна квартира Буча - фото 1
Ваучер, Сертифікат - Так! Однокімнатна квартира Буча - фото 2
Ваучер, Сертифікат - Так! Однокімнатна квартира Буча - фото 3
Ваучер, Сертифікат - Так! Однокімнатна квартира Буча - фото 4
Ваучер, Сертифікат - Так! Однокімнатна квартира Буча - фото 5
Ваучер, Сертифікат - Так! Однокімнатна квартира Буча - фото 6
Ваучер, Сертифікат - Так! Однокімнатна квартира Буча - фото 7
Ваучер, Сертифікат - Так! Однокімнатна квартира Буча - фото 8
Ваучер, Сертифікат - Так! Однокімнатна квартира Буча - фото 9

Ваучер, Сертифікат - Так! Однокімнатна квартира Буча

Буча

Пожаловаться
59 000 $
1 578 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5014938
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 37.4 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Без комісії
Мінімальне оформлення.

Продаж однокімнатної квартири в ЖК Нова Буча.

Квартира знаходиться на 1 поверсі 5 поверхового будинку.
Загальної площі 37,4 м2
Індивідуальне газове опалення. (2х контурний газовий котел)

В квартирі залишається все для комфортного проживання меблі, техніка.

Новий, розвинений район міста Буча
Вся інфраструктура поруч

Працюю без комісії з покупця.
Дивіться інші оголошення!
Телефонуйте з 09:00-22:00 (без вихідних)
Сертифікований ріелтор, член Асоціації Фахівців з Нерухомості України – Красніков Андрій.

Працюю понад 5 років на ринку нерухомості Ірпеня, Бучі, Ворзеля, Гостомеля з ідеальною репутацією!

Консультація з іпотеки, постанов, ЄВідновлення.
Маю своїх менеджерів та оцінювачів у всіх банках!
Повна база об'єктів нерухомості від власників та забудовників.
Повний Юридичний супровід угоди на всіх етапах.
Тільки перевірені об'єкти нерухомості.
Перевірка об'єктів на борги, прописаних, арешти.
Жодних фейків.
Обратная связь
Андрей Красников
офлайн