Без комиссии
1  / 12
ВАУЧЕР! Продаж сучасної 1-кімнатної квартири! ДЕРЖПРОГРАМИ + зручне розташування! - фото 1
ВАУЧЕР! Продаж сучасної 1-кімнатної квартири! ДЕРЖПРОГРАМИ + зручне розташування! - фото 2
ВАУЧЕР! Продаж сучасної 1-кімнатної квартири! ДЕРЖПРОГРАМИ + зручне розташування! - фото 3
ВАУЧЕР! Продаж сучасної 1-кімнатної квартири! ДЕРЖПРОГРАМИ + зручне розташування! - фото 4
ВАУЧЕР! Продаж сучасної 1-кімнатної квартири! ДЕРЖПРОГРАМИ + зручне розташування! - фото 5
ВАУЧЕР! Продаж сучасної 1-кімнатної квартири! ДЕРЖПРОГРАМИ + зручне розташування! - фото 6
ВАУЧЕР! Продаж сучасної 1-кімнатної квартири! ДЕРЖПРОГРАМИ + зручне розташування! - фото 7
ВАУЧЕР! Продаж сучасної 1-кімнатної квартири! ДЕРЖПРОГРАМИ + зручне розташування! - фото 8
ВАУЧЕР! Продаж сучасної 1-кімнатної квартири! ДЕРЖПРОГРАМИ + зручне розташування! - фото 9
ВАУЧЕР! Продаж сучасної 1-кімнатної квартири! ДЕРЖПРОГРАМИ + зручне розташування! - фото 10
ВАУЧЕР! Продаж сучасної 1-кімнатної квартири! ДЕРЖПРОГРАМИ + зручне розташування! - фото 11
ВАУЧЕР! Продаж сучасної 1-кімнатної квартири! ДЕРЖПРОГРАМИ + зручне розташування! - фото 12

ВАУЧЕР! Продаж сучасної 1-кімнатної квартири! ДЕРЖПРОГРАМИ + зручне розташування!

Буча

Пожаловаться
45 000 $
1 500 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5014749
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 30 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж сучасної 1-кімнатної квартири в м. Буча, вул. Яблунська, 203а.

Пропонується до продажу затишна та стильна 1-кімнатна квартира з новим якісним ремонтом, яка ідеально підійде як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.

Квартира повністю оновлена: виконано сучасний ремонт із використанням якісних матеріалів, замінено електропроводку та сантехніку, що забезпечує надійність та комфорт на довгі роки.

Житловий простір продуманий до дрібниць:
-встановлена містка шафа-купе для зручного зберігання речей
-комфортний диван для відпочинку та прийому гостей
-функціональна вбудована кухня з підсвіткою робочої зони та витяжкою
-встановлена газова плита, що є великою перевагою

Ванна кімната оформлена в сучасному стилі та повністю укомплектована:
-бойлер на 80 літрів забезпечує постійний доступ до гарячої води
-підвісна тумба додає простору та зручності
-дзеркало з підсвіткою створює додатковий комфорт

Квартира світла, затишна та повністю готова до проживання.

Зручне розташування: поруч необхідна інфраструктура — магазини, транспорт, навчальні заклади та зони відпочинку.

Телефонуйте для отримання додаткової інформації та перегляду!

КОД 3103
Я — Селюк Дарія, ваш надійний ріелтор.