1  / 10
V Простора 3К квартира 66 м²  Не кутова  Лоджія  Меблі + техніка - фото 1
V Простора 3К квартира 66 м²  Не кутова  Лоджія  Меблі + техніка - фото 2
V Простора 3К квартира 66 м²  Не кутова  Лоджія  Меблі + техніка - фото 3
V Простора 3К квартира 66 м²  Не кутова  Лоджія  Меблі + техніка - фото 4
V Простора 3К квартира 66 м²  Не кутова  Лоджія  Меблі + техніка - фото 5
V Простора 3К квартира 66 м²  Не кутова  Лоджія  Меблі + техніка - фото 6
V Простора 3К квартира 66 м²  Не кутова  Лоджія  Меблі + техніка - фото 7
V Простора 3К квартира 66 м²  Не кутова  Лоджія  Меблі + техніка - фото 8
V Простора 3К квартира 66 м²  Не кутова  Лоджія  Меблі + техніка - фото 9
V Простора 3К квартира 66 м²  Не кутова  Лоджія  Меблі + техніка - фото 10

V Простора 3К квартира 66 м² Не кутова Лоджія Меблі + техніка

Ровно

Пожаловаться
69 000 $
1 041 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4888369
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 66.3 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Поверх: 6
Площа: 66.3 м²
Кухня: 10 м²

Опалення: централізоване
Розташування: всередині будинку
Планування: роздільні кімнати
Вигляд з вікон: на дві сторони (у двір та на дорогу)

Охайна, світла та простора квартира, готова до проживання.
У будинку працює ОСББ, є ліфт
Рівні пофарбовані стіни, на підлозі ламінат
Металопластикові вікна з москітними сітками по всій квартирі
Встановлений потужний кондиціонер у вітальні (розрахований на 40 м²)

є кран з гарячою водою
можливе користування централізованою гарячою водою

У дитячій кімнаті є просторий балкон
Інфраструктура:
поруч зупинка громадського транспорту
дитячий садок номер 2
школа 27 неподалік
в радіусі 1 км: Епіцентр, Метро, ТЦ «Екватор»

Ціна вказана з меблями та технікою

Можливий торг

За домовленістю можливе вивезення меблів/техніки
Перегляд у зручний для вас час, телефонуйте
Обратная связь
АН Швидкість Валентина Макарик