1  / 20
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 1
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 2
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 3
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 4
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 5
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 6
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 7
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 8
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 9
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 10
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 11
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 12
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 13
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 14
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 15
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 16
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 17
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 18
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 19
В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові - фото 20

В продажу Сучасна квартира в самому центрі міста в Новобудові

Кременчуг

Пожаловаться
116 999 $
1 713 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4885883
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 68.3 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Свободная планировка 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Подземный паркинг 
Описание
Пропонуємо дуже стильну , світлу квартиру в центрі міста , в закритій Новобудові 2019 року . З ремонтом 2023

Детальніше про квартиру :

Виконаний стильний ремонт з якісних матеріалів . І зроблене дуже сучасне плануванням для комфортного життя .

- Велика кухня вітальня , з окремою спальнею , і дуже великою лоджією для відпочинку всієї сімʼї , з виходом до неї з двох кімнат .
- Площа 68,3/32/30 м2
- Поверх 6/9
- Автономне опалення ( двох контурний котел Vaillant )
- Автономна електроенергія квартири на 5 кВт .
- Тепла підлога де є кахель .
- Сигналізація , опто волокно .

Дуже гарна кухонна зона з вбудованою технікою , посудомиючою машиною і іншою технікою .

Велика Лоджія з двома входами , в якій можна гарно відпочивати , а зранку пити каву .
Дуже великий і практичний сан вузол , для зручності є велика кутова ванна і зона для душу що є великим плюсом .

Квартира в цілому дуже гарно продумана до деталей , підібрана гарно кольорова гамма , від штор до диванна і елементів декору , меблі робилися під замовлення .

Дуже сильною перевагою і великим плюсом для купівлі цієї красуні буде , наявність повністю всієї необхідної техніки та меблів , які залишаються .

Будинок розташований в найкращій локації центра з неймовірною інфраструктурою , по вулиці Майора Борищака - Шевченка . Біля кафе Друзі та Вино .