1  / 20
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 1
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 2
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 3
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 4
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 5
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 6
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 7
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 8
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 9
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 10
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 11
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 12
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 13
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 14
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 15
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 16
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 17
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 18
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 19
В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси - фото 20

В продажу готовий дворівневий таунхаус ЖК"Гармонія" в передмісті Одеси

Авангард

Пожаловаться
58 000 $
906 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 декабря 2025, ID: 4618297
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Таунхаус 
  • Комнат
  • Общая площадь 64 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 1 сот.
  • Ремонт После строителей 
  • Комфорт Ванна, Душевая кабина, Сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Автонавес, Автоматические ворота, Подсобные помещения, Спортзал, Автономный электро генератор 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Даний житловий комплекс дуже вигідно вирізняється високим рівнем енергонезалежності та малоповерховою забудовою, що робить його більш безпечним та комфортним вибором для проживання сьогодні.
У вашому розпорядженні — власна зелена тераса і паркомісце біля будинку, що додають зручності та відчуття свободи. Якісна звукоізоляція стін гарантує тишу і спокій.
Поруч — усе необхідне: АТБ, НП, школи, дитячі садочки, кав’ярні, Епіцентр, аквапарк та багато іншого.
Не змарнуйте шанс на комфортне заміське життя з усіма перевагами міської інфраструктури, враховуючи що до адміністративної границі з містом (до Хаджибейськогорайону) відстань всього 400 м.
ЗОВНІШНЯ ІНФРАСТРУКТУРА
Увесь спектр необхідних об’єктів інфраструктури розташовано у безпосередній близькості.
Кращі освітні заклади, такі як Авангардівська гімназія, дошкільні заклади – дитячі садочки «Мадагаскар», «Берізка», Спортивний багатоцільовий комплекс, включаючи футбольний та легкоатлетичний стадіон першої категорії – розташовані саме в селищі Авангард.
На території селища, в межах 5-ти хвилинної доступності, знаходяться найбільші мережеві супермаркети, будівельний гіпермаркет, найбільший в Європі промтоварний ринок, аквапарк та інші об’єкти послуг та відпочинку.