1  / 8
В продажу ділянки по 10 соток  район верх пр. Петровського! - фото 1
В продажу ділянки по 10 соток  район верх пр. Петровського! - фото 2
В продажу ділянки по 10 соток  район верх пр. Петровського! - фото 3
В продажу ділянки по 10 соток  район верх пр. Петровського! - фото 4
В продажу ділянки по 10 соток  район верх пр. Петровського! - фото 5
В продажу ділянки по 10 соток  район верх пр. Петровського! - фото 6
В продажу ділянки по 10 соток  район верх пр. Петровського! - фото 7
В продажу ділянки по 10 соток  район верх пр. Петровського! - фото 8

В продажу ділянки по 10 соток район верх пр. Петровського!

Днепр, Новокодакский

Пожаловаться
16 000 $
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 23 января 2024, ID: 2553575
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Площадь участка 10 соток
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Школа, Остановка транспорта, Рынок, Аптека, Отделение почты 
Описание
В продажу ділянки по 10 соток під житлову забудову район верх пр. Петровського, вул. Чеботарьова.
Є кадастровий номер, та приватизація. Ділянка правильної форми.
До ділянки гарна асфальтована дорога, зупинка маршрутки, школи, Варус, АТБ, базар, інші магазини, дитяча та доросла лікарні. Світло, газ, вода по вулиці. Гарне тихе місце.
До центру 10-15 хв на автомобілі!
Рекомендуємо подивитися в живу, та зручний для Вас час, за попередньою домовленістю. Реальному покупцю торг!
Якщо у вас є своя нерухомість, яку ви хочете продати або здати в оренду - допоможемо.
Коллегам прошу не турбувати
Обратная связь
Прудченко Вікторія
офлайн
Похожие объявления
Ділянка 10 соток біля озера в Старих Безрадичах! Ідеально під забудову Старые Безрадичи 5
    20 000 $
    ???? Ділянка 10 соток біля озера в Старих Безрадичах! Ідеально під забудову ???? Локація: с. Старі Безрадичі, Обухівський район. ✅ Поруч озеро: всього кілька хвилин — і ви на березі. Ідеально для відпочинку та ранкових прогулянок. ✅ Право на будівництво: цільове призначення (01.05 — індивідуальне садівництво) офіційно дозволяє будівництво житлового будинку з правом прописки. ✅ Престижний напрям: Обухівська траса — це швидка дорога до Києва без заторів та статусний район. Технічні характеристики: Площа: 10 соток (0.1 га) — правильна форма. Кадастровий номер: 3223187700:10:014:0042 (можна перевірити в реєстрі). Статус: Приватна власність, документи готові до угоди. Інфраструктура: Село активно розвивається, поруч є все необхідне для комфортного життя. Тиша, природа та водночас близькість до столиці. ???? Ціна за ділянку: 14 000 $ ???? Телефонуйте +380973562483
    Старые Безрадичи
    Продаж земельної ділянки під забудову-25сот. с.Зозулі, Васильківський р-н Васильков 7
      25 000 $ Торг
      ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ - 25сот с.Зозулі, вул.Гагаріна, Васильківський район Мальовнича природа, нова сучасна забудова, с. Зозулі розташоване від Одеської траси в 2-х км. ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ділянки - 02.01 =для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Поруч комунікації - 50м, ліс та озеро ТЕЛЕФОНУЙТЕ У БУДЬ ЯКИЙ ЧАС. РОЗГЛЯНЕМО ВСІ РЕАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ. Продаж від власника, WhatsApp / Telegram +380(63)356-8985
      Васильков, с. Зозулі
      АНД район ул. Краевая в районе дома 26 (конец Передовой) Днепр 3
        10 000 $
        Три смежных участка по 10 соток с отличной планировкой. Возможность безграничного расширения с выходом на большой луг (за счет санитарной зоны). Красивый пейзаж. Лучшая в городе экология. Все коммуникации, кроме воды (необходима скважина. Вода не глубоко). 10 000 дол. / участок Варианты обмена на авто.
        Днепр, Амур-Нижнеднепровский
        офлайн
        Прудченко Вікторія
        На сайте с 16 апреля 2020