1  / 8
В продажу 2-кімнатна квартира в центрі Авангарду — вул. Центральна - фото 1
В продажу 2-кімнатна квартира в центрі Авангарду — вул. Центральна - фото 2
В продажу 2-кімнатна квартира в центрі Авангарду — вул. Центральна - фото 3
В продажу 2-кімнатна квартира в центрі Авангарду — вул. Центральна - фото 4
В продажу 2-кімнатна квартира в центрі Авангарду — вул. Центральна - фото 5
В продажу 2-кімнатна квартира в центрі Авангарду — вул. Центральна - фото 6
В продажу 2-кімнатна квартира в центрі Авангарду — вул. Центральна - фото 7
В продажу 2-кімнатна квартира в центрі Авангарду — вул. Центральна - фото 8

В продажу 2-кімнатна квартира в центрі Авангарду — вул. Центральна

Авангард

Пожаловаться
40 000 $
690 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4631292
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 58 м2
  • Площадь кухни 9.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
Описание
В продажу 2-кімнатна квартира в центрі Авангарду — вул. Центральна

Зручна локація, житловий стан, перший високий поверх

Площа: 58 м²
Поверх: 1/2

Житловий стан
Укомплектована меблями та технікою
Кухня окрема, не прохідна
Застеклена лоджія
Індивідуальне опалення (двоконтурний котел)

Інфраструктура:
У пішій доступності магазини, аптеки, ринок, школа, дитячий садок
Зручна транспортна розв’язка

Ідеальний варіант для родини або під оренду

Телефонуйте — організуємо перегляд у зручний час!

Кількість кімнат: 2
Стан: житлове
Вартість: 40 000 $

код: 101836

наш офіс:
пгт Авангард, Ангарська, 15 в
Обратная связь
Слон-7 Авангард
офлайн
Похожие объявления
  • Однокомнатная
  • 31.1 м2
  • 4 / 5 эт.
20 500 $
Продаж /Чернігів / Ремзавод/ Квартира по пр Миру на 4му поверху 5ти поверхового будинку без ремонту. Загальна 32м2, кімната 18м2 Нові металопластикові вікна. Нові вхідні двері. Біля будинку зупинка транспорту, магазини, аптеки
Чернигов
Продаж 3к квартири з покращеним плануванням (Ласточка) Кривой Рог 20
  • Трехкомнатная
  • 63 м2
  • 8 / 9 эт.
16 900 $
Якщо Ви шукаєте: Прекрасне планування з великою кухнею! Та краще розташування! Тоді наш варіант точно для Вас) Продам 3-кімнатну квартиру на Ластівці, розташовану на восьмому поверсі дев’ятиповерхового будинку, Довгинцівський район Основна інформація про квартиру: Розташування – зручний спальний район, з розвиненою інфраструктурою та всім необхідним для комфортного проживання. Поруч Варус, магазини, школи та садки, зупинки транспорту Планування – двостороннє, некутове, з роздільними кімнатами, двома лоджіями, більшою кухнею (8.6м), роздільним санвузлом. Стан – житловий, замінена сантехніка у ванній кімнаті, мінялися вікна на лоджіях на металопластикові, встановлений кондиціонер, бойлер, є лічильники на воду, металеві вхідні двері, новий ліфт у будинку. Квартира житлова, але потребує капітального ремонта. Зателефонуйте нам зараз для деталей та організації перегляду. Наша команда готова допомогти вам зробити правильний вибір!
Кривой Рог, Долгинцевский
Продаж затишної 3к на Рудані Кривой Рог 12
  • Трехкомнатная
  • 58.3 м2
  • 5 / 5 эт.
18 200 $ Без комиссии
Шукаєте простір, де у кожного буде своє місце? Ця квартира по вул.Героїв АТО - саме той варіант, де можна одразу "заїжджати та жити". Розташована на п'ятому поверсі п'ятиповерхового будинку. Усі кімнати в квартирі роздільні. Загальна площа - 58.3кв м, житлова - 41.6кв м, кухня - 5.6кв м. Квартира дуже тепла - не кутова! Повністю замінена сантехніка та проводка. Дах після капітального ремонту. Усі меблі та техніка залишаються - не потрібно витрачати гроші на облаштування! Є велика комора для зберігання речей. Також повністю облаштована дитяча кімната. Буквально за кілька кроків школи, садочки, аптеки, лікарні, магазини, супермаркети. Поруч є великий парк - це ідеальне місце для вечірніх прогулянок. Не зволікайте та телефонуйте!
Кривой Рог
офлайн
Слон-7 Авангард
На сайте с 16 апреля 2020