1  / 8
УВАГА! Капітальний гараж 110 м2. - фото 1
УВАГА! Капітальний гараж 110 м2. - фото 2
УВАГА! Капітальний гараж 110 м2. - фото 3
УВАГА! Капітальний гараж 110 м2. - фото 4
УВАГА! Капітальний гараж 110 м2. - фото 5
УВАГА! Капітальний гараж 110 м2. - фото 6
УВАГА! Капітальний гараж 110 м2. - фото 7
УВАГА! Капітальний гараж 110 м2. - фото 8

УВАГА! Капітальний гараж 110 м2.

Счастливое

Пожаловаться
18 500 $
168 $ за м²
13 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 февраля 2026, ID: 4773527
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Бетонный 
  • Общая площадь 110 м2
  • Коммуникации Электричество, Асфальтированная дорога 
  • Комфорт Охрана 
  • Инфраструктура Автомойка, Шиномонтаж, СТО, Автомагазин, Остановка транспорта 
Описание
Продаються два нові гаражі з другим поверхом та погребом. Ціна вказана за все разом. Документи всі є і в порядку.

Гаражі окремі, муровані.

Погреб капітальний.

Над гаражами кімната.

Проведена електрика.

Загальна площа вражає, понад 106 м2

Поруч хороші і відповідальні сусіди.

Гаражі в ГК НАДІЯ
Тут більше площі ніж у вас дома.

Це гарне місце для складу, майстерні чи локація зустрічі з друзями. Один гараж можна здавати в оренду а іншим користуватися.

Пишіть чи телефонуйте, відповім на всі питання.
Обратная связь
Григорій
офлайн