1  / 13
Унікальне приміщення в самому серці столиці .продаж Тререщенковская 13 - фото 1
Унікальне приміщення в самому серці столиці .продаж Тререщенковская 13 - фото 2
Унікальне приміщення в самому серці столиці .продаж Тререщенковская 13 - фото 3
Унікальне приміщення в самому серці столиці .продаж Тререщенковская 13 - фото 4
Унікальне приміщення в самому серці столиці .продаж Тререщенковская 13 - фото 5
Унікальне приміщення в самому серці столиці .продаж Тререщенковская 13 - фото 6
Унікальне приміщення в самому серці столиці .продаж Тререщенковская 13 - фото 7
Унікальне приміщення в самому серці столиці .продаж Тререщенковская 13 - фото 8
Унікальне приміщення в самому серці столиці .продаж Тререщенковская 13 - фото 9
Унікальне приміщення в самому серці столиці .продаж Тререщенковская 13 - фото 10
Унікальне приміщення в самому серці столиці .продаж Тререщенковская 13 - фото 11
Унікальне приміщення в самому серці столиці .продаж Тререщенковская 13 - фото 12
Унікальне приміщення в самому серці столиці .продаж Тререщенковская 13 - фото 13

Унікальне приміщення в самому серці столиці .продаж Тререщенковская 13

Киев

Пожаловаться
80 000 $
1 860 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 июля 2025, ID: 4031444
Характеристики
  • Расположение Цокольный этаж / подвал 
  • Общая площадь 43 м2
  • Этаж
Описание
Продається унікальне приміщення в самому серці столиці . З вікна видно памʼятник Шевченка . Історична будівля. Презентабельний фасад будинку. В приміщенні можливо зробити 2 рівні. Загальна площа 42.5м2 приміщення правильної форми і максимально ефективна . В загальню вартість та план сходи не входять. Офіційний договір з ДТЕк 12 кіловат. Нове підключення.
Також можемо розглянути довгострокову оренду.
Обратная связь
Валентина Олександрівна
офлайн
Похожие объявления
Продається готельний комплекс "Гражда" в с. Поляниця(Буковель) Яремче 20
  • 652 м2
  • 1 / 3 эт.
850 000 $
Продається готельний комплекс "Гражда" у Поляниці (Буковель). Продаж діючого готелю у Буковелі — готовий бізнес із 20-річною історією. Загальна площа становить 652 м², на земельній ділянці площею 0.14 га. Побудований в 2005 році. Пропонується до купівлі унікальний інвестиційний об'єкт — стабільний та рентабельний готельний комплекс на курорті Буковель (с. Поляниця) неподалік 1 витягу . Бізнес успішно працює вже 20 років, має сформоване ім'я, бездоганну репутацію та величезну базу постійних клієнтів, які повертаються щосезону. Готельний комплекс укомплектований та складається з 12 номерів 2-3х містних, номеру люкс на 4 особи та апартаменти на 4 особи. Інфраструктура комплексу: Ресторан на 50 осіб. Сауна на дровах . Чан. Прокат гірськолижного спорядження. Зона барбекю . Паркувальний майданчик . Закрита територія з природнім ландшафтом. Готель повністю діючий, доглянутий, постійно проводиться локальний косметичний ремонт та оновлення інтер'єру. Об'єкт не потребує капітальних вкладень для старту роботи. Земля у приватній власності (індивідуальне будівництво). З комунікацій підключено 50 Квт світла, центральний водопровід, а також власна свердловина з дебетом води 4 м куб/добу, центральна каналізація. Опалюється готель палетним котлом водяного типу. Додатково для підігріву води встановлено 2 електричні бойлери на 300л кожен, та 2 резервуари на воду об'ємом 3 м куб. Всі комунікації автономні, централізоване водопостачання, та водовідведення. Все перевірено роками експлуатації та готові до пікових зимових навантажень. До комплексу зручний, асфальтований доїзд у будь-яку пору року, до найблищого витягу всього 200 м. Вся необхідна інфраструктура поруч. Якщо вас зацікавила ця пропозиція — телефонуйте за номером, вказаним у оголошенні.
Яремче
Продам офіс біля моря Французький бульвар, Одеса Одесса 12
  • 114 м2
  • 11 / 11 эт.
129 999 $
ТЕРМІНОВО! ПРОДАМ ОФІС НА ФРАНЦУЗЬКОМУ БУЛЬВАРІ ЖК «Марсель» | Приморський район | Французький бульвар ЦІНА — 129 999 $ Офіс у будинку бізнес-класу, який одразу створює правильне враження про Вашу компанію. 90 м² на 11 поверсі Панорамний вид на місто та море — статус і атмосфера в кожній деталі. Готовий офіс із меблями — можна заїжджати та працювати без додаткових вкладень. Сучасний ремонт Три окремі кабінети Окрема кухня для команди Світлий простір та комфортна атмосфера для роботи Ідеально підходить під: IT-компанію, дизайнерську студію, юридичний офіс, консалтинг, фінансову компанію, косметологію, закритий прийом психолога чи психотерапевта. Локація, яка працює на Ваш імідж: Французький бульвар, поруч море, парк Шевченка та Відрада. Підземний паркінг — питання з авто вирішене. Офіс виглядає значно дорожче своєї вартості. Готовий варіант для бізнесу, який цінує комфорт, престиж та правильну адресу. Дзвоніть просто зараз — такі об’єкти довго на ринку не затримуються! Торг
Одесса, Приморский
Продаж магазину. Площа Шахтарської слави. 1 Міська лікарня. Кривой Рог 16
  • 58 м2
  • 1 / 4 эт.
21 500 $
Площа Шахтарської Слави ( дзержинського ). Біля кінотеатру Батьківшіна. 300 метрів проспект Миру, 1 лікарня, дзвіниця, ресторан Пурі Чвені. Продаж магазину. Підходить під Б'юті-сферу, офіс та інше. 1-й поверх, окремий вхід, фасадний , вугловий, гарно проглядається. 58 квадратних метрів. Стан мінімально робочий, під ремонт. Гарна ціна як для комерції, 370$ за метр! Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Бартков Роман.
Кривой Рог, Метталургический
офлайн
Валентина Олександрівна
На сайте с 16 апреля 2020