1  / 13
Унікальна квартира з якісним ремонтом та окремою гардеробною у ЖК Нова Англія, будинок Brighton - фото 1
Унікальна квартира з якісним ремонтом та окремою гардеробною у ЖК Нова Англія, будинок Brighton - фото 2
Унікальна квартира з якісним ремонтом та окремою гардеробною у ЖК Нова Англія, будинок Brighton - фото 3
Унікальна квартира з якісним ремонтом та окремою гардеробною у ЖК Нова Англія, будинок Brighton - фото 4
Унікальна квартира з якісним ремонтом та окремою гардеробною у ЖК Нова Англія, будинок Brighton - фото 5
Унікальна квартира з якісним ремонтом та окремою гардеробною у ЖК Нова Англія, будинок Brighton - фото 6
Унікальна квартира з якісним ремонтом та окремою гардеробною у ЖК Нова Англія, будинок Brighton - фото 7
Унікальна квартира з якісним ремонтом та окремою гардеробною у ЖК Нова Англія, будинок Brighton - фото 8
Унікальна квартира з якісним ремонтом та окремою гардеробною у ЖК Нова Англія, будинок Brighton - фото 9
Унікальна квартира з якісним ремонтом та окремою гардеробною у ЖК Нова Англія, будинок Brighton - фото 10
Унікальна квартира з якісним ремонтом та окремою гардеробною у ЖК Нова Англія, будинок Brighton - фото 11
Унікальна квартира з якісним ремонтом та окремою гардеробною у ЖК Нова Англія, будинок Brighton - фото 12
Унікальна квартира з якісним ремонтом та окремою гардеробною у ЖК Нова Англія, будинок Brighton - фото 13

Унікальна квартира з якісним ремонтом та окремою гардеробною у ЖК Нова Англія, будинок Brighton

Лесники

Пожаловаться
142 000 $
2 840 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 23 апреля 2026, ID: 4954706
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 50 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 22 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Электричество 
Описание
Ремонт виконаний для себе з якісних матеріалів та продуманим переплануванням. У квартирі лише одна стіна межує із сусідами (зі сторони кухні), що забезпечує хорошу шумоізоляцію та комфорт.

Основна інформація:
Площа - 50 м²
Поверх - 16
Квартира повністю мебльована та укомплектована технікою, готова до заселення
Є простора гардеробна кімната
Санвузол з підігрівом підлоги

У квартирі: диван, телевізор, робот-пилосос, кавомашина, 2 кондиціонери, бойлер 120 л, пральна машина з сушкою, духова шафа з мікрохвильовою функцією, електроплита

При відключенні електроенергії працює генератор, у будинку є вода
Ліфт спускається у підземний паркінг, є можливість орендувати паркомісце

Переваги ЖК:
Закрита територія, охорона
Підземний паркінг
Розвинена інфраструктура
Поруч метро, ТРЦ, школи та дитячі садки

Є відео.
Телефонуйте, відповім на всі питання та організую перегляд

ID: A 1 9 4 4 9
Обратная связь
Баглій Дарія
офлайн