Нерухомість в Кривому Розі

Комерційне Приміщення офіс  бізнес Кривий Ріг 20
    1 883 998 грн.
    Продаж комерційної нерухомості приміщення розташоване в Металургійному р-н, Вулиця Вітчизни будинок №3, 1 поверх 4 поверхового будинку. Площа приміщення:130 кв. м., Комунікації: електроєнергія , вода ,каналізація, автономне опалення . Об'єкт розташований уздовж червоної лінії, поруч парковка, зупинка громадського траспорту, в приміщені 6 кімнат обладнані меблями два кондиціонера, охорона та пожежна сигналізація окремий вхід пандус. приміщення утеплене та зроблений якісний ремонт.
    Кривий Ріг
    Коммерческая недвижимость. Проспект Мира 4. Центрально городской район Кривий Ріг 6
      1 592 427 грн.
      Продам помещение свободного назначения. Расположение очень хорошее. Рядом рынок, торговый центр, магазины и остановки общественного транспорта. Очень большой поток автомобилей. Красная линия. Отдельный вход. Место под рекламу. Идеальное расположение под Ваш бизнес. Звоните, приезжайте на осмотр. Хороший торг присутствует.
      Кривий Ріг, Довгинцівський
      Коммерческое помещение Лермонтова (проспект Центральный), 25 Кривий Ріг 11
        1 592 427 грн.
        Продается коммерческое помещение в отличном состоянии! • Адрес: проспект Центральный (Лермонтова), 25 • Площадь: 55 м² • Тип: офис, магазин О помещении: • Просторный торговый зал – 31,7 м² • Подсобные помещения, которые можно использовать как кабинеты • Санузел Преимущества: • Высокий трафик – отличная проходимость! • Удобная транспортная доступность • Парковка рядом • Все необходимые коммуникации Звоните для получения дополнительной информации и организации просмотра!
        Кривий Ріг
        Комната в общежитии по ул. Домностроителей/ Соборности, кольцо Косиора Кривий Ріг 8
          201 857 грн.
          Продаётся комната в общежитии по улице Домностроителей, в районе кольца Косиора. Общая площадь комнаты — 17 м². Комната расположена на первом этаже девятиэтажного дома. Комната светлая и просторная, в хорошем жилом состоянии. Стены окрашены, потолок ровный, белый. Установлено металлопластиковое окно. На полу уложен линолеум. Есть возможность оборудовать кухонную зону. Стены и пол в санузле облицованы плиткой, установлена ванна нового образца и унитаз, вся сантехника в рабочем состоянии. Заменена канализационная труба на металлопластиковую, трубы подачи воды выполнены из пластика. Также заменены все трубы отопления. Комната очень тёплая. Дом находится под управлением ОСББ, установлен домофон и ведётся видеонаблюдение. В коридоре дополнительно установлена ещё одна входная дверь с кодовым замком. Поставлены счётчики на электроэнергию и воду, в доме установлен общедомовой счётчик. Дом полностью обслужен и ухожен. Есть консьерж при входе, что определяет дополнительную безопасность. Рядом расположена вся необходимая инфраструктура: супермаркет АТБ, детский сад, школа. Удобная транспортная развязка — рядом проходит трамвай. Приглашаем к просмотру!
          Кривий Ріг
          Комплекс будівель теплиць, 2435,4 кв. м, вул. Івана Салка, 8 Кривий Ріг 3
            560 231 грн.
            Комплексу, який складається з будівель та споруд: будівлі теплиць літ. А, А1, А3, розсадника літ. А, парника літ. А4 загальною площею 2435,4 кв.м, вагона-дім літ. Б, площею основи 14,6 кв.м, вбиральна літ. В площею основи 1,5 кв. м, огорожа № 1 – 624,0 кв. м, ворота № 2-4 – 46,8 кв.м Аукціон в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі» Дата проведення аукціону 17.07.2025 Початкова ціна продажу лоту 560 231 грн Допомога в участі в аукціоні Контактна особа Віктор, відповіді на всі питання по телефону Всі пропозиції на sale.uub.com.ua УКРАЇНСЬКА УНІВЕРСАЛЬНА БІРЖА
            Кривий Ріг
            комплекс будівль 3300 м2 та козловий кран на ділянці 1,89 га Кривий Ріг 11
              6 728 565 грн.
              Продається виробнича база, що знаходиться у Саксаганському районі м. Кривого Рогу (Техбаза, шахта Батьківщина) на вул. Гірничорятувальна, 20, приблизно 5 км від центра міста. На майданчику із твердим покриттям знаходиться робочий (ЧТО, ПТО) козловий кран в/п 20 тн. можливе подання вагонів на під'їзну залізничну колію через шляхи КЗРК. Загальна площа бази — 1,89 га, на даний момент земля не оформлена в оренду, кадастровий номер є, ділянка огороджена, контрольно-пропускний пункт, відкритий майданчик для зберігання матеріалів, підкрановий майданчик — 2500 м2., майданчик під стоянку вантажного автотранспорту та спецтехніки 900 м2, освітлення, відеоспостереження, інтернет. Адміністративний будинок з кабінетами, побутовими приміщеннями, майстернями, складськими приміщеннями, роздягальнями, душем.
              Кривий Ріг, Саксаганський
                6 000 грн.
                Адам в оренду кіоск по вул Лермонтова зупинка Ліцей . Добре утеплений, кондиціонер, охорона з пультом
                Кривий Ріг, Покровський
                Котедж подобово Кудашево, Оренда котеджу Кривий Ріг біля річки Кривий Ріг 8
                  3 500 грн.
                  Котедж біля річки - Кудашево, поруч Кривий Ріг - до 5 гостей Затишний котедж на території турбази у с. Кудашево (поруч з Кривим Рогом). Ідеальний варіант для сімейного відпочинку, вихідних з друзями або святкування Опис: • Площа будинку: 50 м² • Кількість кімнат: 2 • Спальних місць: до 5 • Окрема огороджена територія • Тераса та мангал Комфорт: - Теплий душ, санвузол - Двоспальне ліжко + додаткові спальні місця - Автономне опалення - Кондиціонер - Телевізор, кабельне/цифрове ТБ - Wi-Fi Побутова техніка: • Холодильник • Варильна панель • Мікрохвильова піч • Електрочайник Локація: • Поруч річка, водосховище, пляж • Ліс та зелена зона • Парк та дитячий майданчик (до 500 м) • До міста - до 15 км Чудове місце для спокійного відпочинку на природі з усіма зручностями. Мінімальне бронювання - від 1 доби Вартість - від 3500 грн Телефонуйте або пишіть - відповімо на всі питання та допоможемо забронювати зручні дати! оренда квартири аренда квартиры оренда будинку снять квартиру кривой рог аренда дома квартиры посуточно снять квартиру снять квартиру посуточно аренда жилья
                  Кривий Ріг, Центрально-Міський
                  КРЕС Монастирська Продаю 1 кімнатну квартиру по Глеюватській, є балкон і техповерх, просторо. Ще нов Кривий Ріг 17
                  • Однокімнатна
                  • 34 м2
                  • 9 / 9 пов.
                  372 314 грн.
                  Тридцять пʼять квадратів за 8500 доларів і у вас квартира не кутова і з техповерхом! Це дуже приємна ціна для квартири в девʼяти поверхівці ! А ще район КРЕСа дуже зручний і ось чому можна швидко і допізна доїхати в любому направлені, весь соціальний транспорт там є можна поставити авто у дворі і сам двір і прибудинкова територія в приватному секторі, тиша і спокій є панорамний вигляд з балкону, не закритий іншими будинками є вихід до річки, АТБ і різні магазини і кавʼярні але підкупає саме те, що поряд тільки приватний сектор, нема дороги і шуму зверху техповерх, влітку на спеку нарікати не будете а ще кухня і санвузол просторі, все поміститься і ще буде місце, це не хрущовка лічильники на все є все не нове, але працююче Без прописаних, Борги теж відсутні І папери готові на продаж
                  Кривий Ріг
                  Крес вул.Рзянкіна "Чешка"Продажа 2-х кімн. Кривий Ріг 20
                  • Двокімнатна
                  • 50 м2
                  • 4 / 5 пов.
                  619 028 грн.
                  Продам 2-кімнатну квартиру в Покровському районі КРЕС по вул.Рзянкіна Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира на 4 поверсі 5 поверхового будинку. Планування: кімнати роздільні Стан: без ремонту — чудова можливість зробити ремонт під себе Локація: зручне розташування, поряд магазини, транспорт, школа та дитячий садок Ціна обговорюється з реальним покупцем! Телефонуйте для детальної інформації та перегляду!
                  Кривий Ріг, Покровський
                  КРЕС вулНарвська  Продаж 3кім.квартири з величезною лоджією, новими вікнами, три окремі кімнати. Пом Кривий Ріг 14
                  • Трикімнатна
                  • 72 м2
                  • 9 / 9 пов.
                  668 371 грн.
                  Ця квартира задовольнить самого вибагливого покупця. Квартири з таким плануванням продаються не часто. За планом вже є три окремі кімнати. Сама велика вісімнадцять квадратів. З кімнати вихід на лоджію. Дві окремі спальні кімнати розміром дванадцять і десять квадратів. Є вітальня із зручною нішею для верхнього одягу. Велика глибока кладова. Просторий коридор відокремлює всі кімнати і кухню. Квартира починається з невеликого додаткового коридора, гарна шумоізоляція від сусідів. За планом санвузол далеко від кухні. Кухня простора і світла, правильної квадратної форми. В такій кухні зручно готувати і обідати всією родиною. Саме родзинка цієї квартири, що по всьому периметру її огортає велика лоджія. Вона більш схожа на терасу. Вона ж є тепловою подушкою і захистом від прямого сонячного проміння. Можливий продаж по програмі єВідновлення Будинок розташований так, що зацікавить тих хто цінує спокій і зручність. тому що поряд річка, приватний сектор, тиша. Пʼять хвилин до транспорту, АТБ, школи, дитсадочку. . Можна виїхати маршруткою в любий напрямок. Центральна дорого, все що безкоштовно-тролейбуси,автобуси. Поряд автостоянка. Квартира на девʼятому поверсі.З вікон гарний краєвид, ,взимку всі кімнати світлі. Приходьте на перегляд і самі все побачите. Це й допис більше для тих хто хоче великою родиною придбати дві квартири поряд Поряд з цією квартирою через поверх продається трикімнатна квартира з окремими кімнатами і великою кухнею
                  Кривий Ріг, Покровський
                  Кушетка в оренду 97 кварталі Кривий Ріг 2
                    3 000 грн.
                    Здається в оренду кушетка в манікюрному салоні на 97 кв. 27 повний місяць
                    Кривий Ріг, Покровський
                    Квартира 100м2 з Автономним опаленням! Кривий Ріг 20
                    • П’ятикімнатна
                    • 100 м2
                    • 2 / 5 пов.
                    749 114 грн.
                    Вул Мусорського 27 Автономне електро опалення з документами і дозволом (при бажані можно і газове) Квартира на другому поверсі має 5 кімнат Простору кухню Боргів не має Власник один , документами підготовлені к продажу
                    Кривий Ріг, Покровський
                    Квартира 2 кімн. продаж 5 Зарічний! Кривий Ріг 18
                    • Двокімнатна
                    • 52.3 м2
                    • 5 / 9 пов.
                    941 999 грн.
                    Вітаю! Продаж 2 кімнат квартири, яка знаходиться за адресою 5 Зарічний б. 79 Розташована на 5/9 Загальна площа 52,3 Житлова 30 Кухня 8,6 Загальний стан житловий Вікна поміняні, труби Все що на фото залишається!
                    Кривий Ріг, Покровський
                    Квартира 2 комнатная на Дружбе Кривий Ріг 4
                    • Двокімнатна
                    • 51.9 м2
                    • 3 / 5 пов.
                    807 428 грн.
                    Продаю 2 комнатную квартиру на 3 этаже на Дружбе по улице Мухиной, квартира в середине дома, автономное газовое отопление, натяжной потолок в одной комнате, металлопластиковые окна, балкон застеклен. Во дворе детская площадка. Недалеко школа, детский сад. Дом ОСББ.
                    Кривий Ріг, Довгинцівський
                    Квартира 2кімнатна на Юності вул.І.Дерусової 13 Кривий Ріг 20
                    • Двокімнатна
                    • 44.6 м2
                    • 3 / 3 пов.
                    291 571 грн.
                    Двушка на Юности. 3 этаж из 3х. Хорошее местоположение. Транспорт и супермаркеты в шаговой доступности. Меблирована частично. Санузел и кухня требует доработки, но функционирует. Крыша в норме после ремонта. Продажа от хозяина. в комплекте идёт сарай (+ погреб в этом сарае), расположенный в комплексе сараев во дворе этого дома. Газ отключен. Можно подключить, но цена будет выше.
                    Кривий Ріг, Саксаганський
                    Квартира 3x комнатная! Кривий Ріг 20
                    • Трикімнатна
                    • 70.6 м2
                    • 11 / 16 пов.
                    1 794 284 грн.
                    Продам 3х ком. Квартиру на втором восточном по ул. Сахарова. Бронированная входная дверь «straj». Квартира под круглосуточной охраной полиции ( охранная система «Ajax» ) . Видеонаблюдение. проводка- ( надежная на каждую комнату автомат , под бойлер, индукционную плиту , два кондиционера на них отдельные линии-розетки ! ) Полы - ламинат quick-step , в кухне и ванной комнате плитка . Тёплый пол - ванная комната, зал! С наружи и с подъезда квартира утеплена пенополистеролом + короед. Система очистки питьевой воды. 4 шкафа купе ( большие ). Кладовая в подъезде на этаже , большая с стеллажами , под охраной видеонаблюдением ! Кондиционеры два -Panasonic и Haier Встроенная вся мебель , фурнитура везде Blum с доводчиками . Рядом Varus , АТБ , школа, садик , аптека! Счетчики на воду. Квартира без задолженностей . При необходимости доп.фото вышлю на любой ваш messenger! Дополнительно всю интересующую вас информацию, дам в телефонном режиме ! Без торга!
                    Кривий Ріг, Покровський
                    Квартира 4-х кімнатна Кривий Ріг 7
                    • Чотирикімнатна
                    • 85 м2
                    • 4 / 9 пов.
                    784 999 грн.
                    Продам квартиру ц-м район Вулиця Владислава Погорілова 5 4 поверх Не кутова Каналізаційні труби замінені Без боргів Осбб Затишний двір Квартира тепла, суха Багато світла та сонечка Продаж терміновий Від власниці, ріелторів прошу не турбувати В квартирі є бойлер Стан жилий, але без оновленого ремонту Фото в особисті
                    Кривий Ріг, Центрально-Міський
                    Квартира дуже економна на Січова, Мелешкина, В.Великого. Кривий Ріг 9
                    • Однокімнатна
                    • 22 м2
                    • 4 / 9 пов.
                    237 743 грн.
                    Квартира некутова, замінена каналізаційна труба. Дуже гарний поверх квартири. Поруч школа, дитячий садочок, зупинки, супермаркети АТБ, VARUS. Дуже маленькі комунальні платежи. Також розглядаємо рівноцінний обмін на малосімейку тільки в районі 173 квартал без доплати. Телефонуйте та приходте на огляд квартири.
                    Кривий Ріг, Саксаганський
                    Квартира на Карачунах перед парком Кривий Ріг 17
                    • Трикімнатна
                    • 80 м2
                    • 1 / 2 пов.
                    717 714 грн.
                    Квартира в супер локации. Под ремонт. Центрально-городской район. Верхние карачуны. Парковая зона. Рядом магазины, школа, садик и вся инфраструктура. Уютный двор. Места под парковку /навесы под авто которые можно установить. Рядом в шаговой доступности 50 метров остановки трамвая, маршруток, автобусов. К центру города 5 мин пути на авто или 10 на общ. Транспорте. Квартира готова под ремонт. Сделаны черновые работы. Заменены все коммуникации. Отопление, вода. Проложена собственная канализация к центральной. Пол утеплен полностью пенобетоном, сверху полусухая идеальная стяжка. Разработан проект с визуализацией, полной калькуляцией и экспликациями комнат, комуникаций и электрики. Окна выходят на парк. Не проходные комнаты. Кто хотел свое жилье в экологически чистом районе в шаговой доступности к природе, транспорту и центру города тогда это ваше место.
                    Кривий Ріг, Центрально-Міський
                    Перейти на сторінку