Нерухомість в Кривому Розі

Відмінна інвестиційна пропозиція - земельна ділянка під забудову Кривий Ріг 2
    1 798 916 грн.
    Пропонуємо розглянути відмінну земельну ділянку для вигідної інвестицій під варіанти забудови. Для Вас може стати привабливим інвестиційним проектом з високою прибутковістю та малим терміном окупності Можливі варіанти використання у майбутньому: Для будівництва великого приватного будинку в престижному місці з великою присадибною територією та власним виходом на Річку (з пляжем та причалом) Для будівництва бази відпочинку будь-якого формату Для створення готельного комплексу для отримання постійного прибутку від оренди Для створення зони відпочинку VIP-клієнтів - розкішного ресторану, бань саун, оздоровчого та рекраційного центру Для будівництва кількох сучасних котеджів або таунхаусів, з метою подальшого продажу та отримання високого прибутку Характеристики ділянки Площа: 27 соток Правильної прямокутної форми з виходом до річки та виїздом на вулицю Привільна, поблизу перетину вул. Кресівській Інфраструктура та транспортна доступність: Ділянка межує з іншими житловими будинками. Під'їзні колії – асфальтова дорога. Комунікації: є можливість провести світло та воду Конфігурація земельної ділянки оптимальна, рівний рельєф, з невеликими перепадами висот. Ділянка огороджена добротним цегляним парканом У пішій доступності вся необхідна інфраструктура (Торговий центр Терра, супермаркети, бутіки, школа, дитячий садок, заправки, річка та зелена зона). Також буде великою перевагою найзручніша транспортна розв'язка у будь-яку частину міста. Дана пропозиція унікальна для міста Кривий Ріг, має високий економічний потенціал, в майбутньому зростатиме в ціні та матиме високий попит. Почніть інвестицію в цей унікальний проект зараз. Тому, дзвоніть і будьте першими!
    Кривий Ріг
    Є-відновлення!Двокімнатна по вул. Миколи Світальського. Поруч Ювілейна, 173 кв. Кривий Ріг 11
    • Двокімнатна
    • 48 м2
    • 9 / 9 пов.
    719 566 грн.
    Продаж двокімнатної чистої, світлої, теплої квартири, розташованої на 9 поверсі,дах капітально відремантований. Світло завжди є.Квартира не кутова. Будинок осбб,чисті доглянуті під'їзд і подвір'я. В квартирі поміняні ел.проводка і труби подачі і відведення води. В квартирі залишимо все що є на фото. Квартира повністю готова для життя, без вкадень. Будинок знаходиться поруч з зупинками громадського транспорту,через дорогу відкрився новий АТБ з безліччю мережевих магазинів. Документи готові до угоди. Телефонуйте, обов'язково домовимось.
    Кривий Ріг, Покровський
    «єВідновлення» Продам 2-к кв.  Героїв-підпільників, 40 "Дзержинка" Кривий Ріг 16
    • Двокімнатна
    • 69.5 м2
    • 2 / 4 пов.
    809 512 грн.
    Простора тепла двокімнатна квартира «сталінка» проспект Героїв-підпільників буд. 40 Шикарне планування. Ідеальний варіант як для комфортного проживання, так і для бізнесу з точки зору оренди. Можливий продаж за програмою єВідновлення. Квартира не кутова, усі кімнати окремо, частково мебльована. 2-й поверх 4-поверхового будинку. Будинок ОСББ! - Загальна площа – 69,5 м2, - житлова – 37,8 м2, - кухня – 8,5 м2, - висота стель 2,96 м. Квартира у житловому стані, але ви завжди можете зробити ремонт за власним дизайном. Встановлені якісні вікна, замінені труби, встановлені лічильники на воду та газ. Нові вхідні двері. В квартирі частково залишаються меблі та техніка Опис району, розташування: поряд Варус, відділення банку, аптеки, дитячий садок, школа, дитячий майданчик, відділення пошти, кафе, магазини, зупинка транспорту, парковка. Квартира та місце розташування варті вашої уваги. З усіх питань прошу телефонувати з 9:00 до 20:00
    Кривий Ріг, Покровський
    Є-відновлення!Продаж 2х.кімнатної квартири на Ювілейній. Вул. Покровська Кривий Ріг 9
    • Двокімнатна
    • 43 м2
    • 1 / 5 пов.
    989 404 грн.
    Продаж 2х.кімнатної квартири по вулиці Покровська, розташованої на 1 поверсі 5 поверхового будинку " брежнівка ". Не кутова. Косметичний,свіжий ремонт,з меблями і технікою. Поруч з будинком школа,садочок дитячий, зупинки громадського транспорту, ринок, супермаркети і безліч всього що потрібно для комфортного життя. Телефонуйте, обов'язково домовимось!
    Кривий Ріг, Саксаганський
    . Є- відновлення. Продаж 3 кімн. квартири вул. Соборності. Кривий Ріг 15
    • Трикімнатна
    • 56 м2
    • 3 / 5 пов.
    899 458 грн.
    Продам квартиру з окремими кімнатами по вулиці Соборності . Квартира розташована на 3 поверсі 5-ти поверхового будинку, не кутова, в середині будинку, двостороння, тепла, кімнати роздільні. Вхідні металеві двері, замінені труби водопроводу та каналізація. Горяча вода- бойлер. Лічильники на газ, воду, світло татепло. В квартирі виконане перепланування узаконене. По всій квартирі поміняні вікна, засклений болкон. Кімнати окремі світлі та просторі, на дві сторони. Двір затишний, є дитячий майданчик. Поруч развинена інфраструктура : магазини, транспорт, аптеки, школи та дитячий садок. Поруч парк. На всі питання відповім за номером телефону. Торг .
    Кривий Ріг, Довгинцівський
    єВідновлення/Продаж 3-кімнатна Сталінка вул. Юрія Сича Кривий Ріг 20
    • Трикімнатна
    • 76.6 м2
    • 1 / 2 пов.
    1 169 250 грн.
    Можливий продаж по сертифікату єВідновлення. В продажу затишна трьохкімнатна квартира по вулиці Юрія Сича. Квартира на першому поверсі двоповерхового будинку, в затишному районі, дві хвилини до зупинки «Ліцей», та відділення Нової Пошти відділення 18. Поряд Площа Визволення, АТБ, Сільпо, Варус, аптеки, банки та безліч магазинів, та кафе. Поряд Театр Шевченка, Парк Федора Маршавцева, Парк Юрія Гагаріна, та все що треба для комфортного проживання на даній локації. Вверх по вулиці знаходиться Центрально-міський ринок та безліч магазинів, кінотеатр, закладів харчування та побутової техніки. Чудове розташування квартири. Квартира Сталінка, в гарному стану. За бажанням можна зробити свій ремонт та втілити свої мрії в реальність. Будинок має високий цоколь будинку, квартира тепла, проблем з водопостачанням немає. Без комісії для покупця. Телефонуйте за подробицями або записатися на перегляд квартири за номером в оголошенні.
    Кривий Ріг, Центрально-Міський
    Євідновлення! Статусна сталінка 3-кімнатна на Святогеоргіївській,15 Кривий Ріг 20
    • Трикімнатна
    • 81 м2
    • 3 / 5 пов.
    1 888 862 грн.
    Шукаєте велику та простору квартиру? Зверніть увагу на цю ідеальну сталінку! ​Це не просто житло, а справжня рідкість для нашого міста — варіант, який одразу привертає увагу своєю атмосферою та стилем. ​Розташована на ідеальному 3-му поверсі (це той самий зручний середній поверх). Усі кімнати великі та просторі. Інтер’єр — особливий, цікавий, із нотками британського стилю: витончені арки та розкішний панорамний еркерний балкон, який дарує море світла й затишку. ​Окремої уваги заслуговують міжкімнатні двері — вони виконані з натурального дубу, нестандартні та надійні. У квартирі вже зроблено ремонт, вона знаходиться в гарному, доглянутому житловому стані: заїжджай і живи. Для вашого комфорту облаштована тепла підлога. ​Приємний бонус для покупця — у квартирі залишаються всі меблі та техніка. ​Будинок доглянутий, у під'їзді та на подвір'ї завжди порядок. Таких пропозицій у місті одиниці — квартира дійсно варта вашої уваги! Можливий продаж за державними програмами, розглядаємо купівлю по сертифікату «єВідновлення» та за житлові ваучери. ​Телефонуйте або пишіть, домовимось про перегляд.
    Кривий Ріг
    Вечерний бульвар, это рядом  с Восточным , Артемом , Тысячка, Фоззи Кривий Ріг 8
      850 грн.
      Почасово, посуточно уютная квартира . Чистота и домашний уют! Есть все для комфортного отдыха! в 100 метрах Спортлайф, супермаркеты Фоззи и Фокстрот, рядом Эпицентр, Метро, Солнечная галерея, 2я горбольница "Тысячка". Напротив дома охраняемая автостоянка, автомойка. Для вечеринок категорически не сдаю! Селим только при наличии документов. 600- 3 часа, 850 -сутки ( расчетное время 12.00) , Есть и другие варианты квартир на 173 квартале, рядом там расположены р-ны Юбилейная, Юность. 5 я горбольница .
      Кривий Ріг, Саксаганський
      Вечерний Бульвар ул.Авраменко 1 Продам 3-х комн.8/9эт. Кривий Ріг 20
      • Трикімнатна
      • 64 м2
      • 8 / 9 пов.
      1 461 619 грн.
      Предлагается для продажи трёхкомнатная квартира вечерний бульвар улица Авраменко дом один восьмой этаж девятиэтажного дома, квартира с ремонтом состояние - всё как на фотографиях , Рядом скоростной трамвай развитая инфраструктура остановка транспорта маршруток
      Кривий Ріг, Саксаганський
      Вечірний Бульвар 230кв.м.   фасадне приміщення є паркінг Кривий Ріг 12
        360 грн.
        Оренда комерційної нерухомості Приміщення розташоване в Саксаганском р-ні, вул Космонавтів буд № 11 (Колишній Дінар),  Площа:230кв.м., торговий зал 172кв.м. та підсобні приміщення. Є тамбур. Також є другий вхід для завантаження товару. Комунікації: електроєнергія, вода, каналізація.кондиціонери на опалення, теплова завіса, сигналізація пожежна.  Об'єкт розташований уздовж червоної лінії на пішохідній тропі району, є паркінг, поруч АТБ, Піцерія, Банк, Вина Світу, Аптека та багато інших магазинів.,  ст. Швідкісного трамваю  бульвар Вечірній. Вартість оренди; 400грн + ком. Послуги.
        Кривий Ріг, Саксаганський
        Вечірній бульвар 2 поверх, капітальний ремонт, кухня 9 м.кв Кривий Ріг 10
        • Однокімнатна
        • 37 м2
        • 2 / 9 пов.
        890 463 грн.
        Продам затишну однокімнатну квартиру на другому поверсі на Вечірньому бульварі ( біля Сільпо/Фозі) Квартира двостороння, що є рідкісною для однокімнатних квартир. Класне місце розташування - друга лінія від дороги, по іншу сторону - дитячий садок. Вам не треба буде далеко йти до магазинів - через метрів сто Фозі, та інші магазини. Можна пішки пройти до варусу, атб, епіцентру, метро. Квартира двостороння, квадратура 37 квадратів + окремий коридор тільки на цю квартиру десь на 2 м.кв., зі своїми дверима. Можна використати для зберігання взуття чи верхнього одягу, чи як кладовку. Найголовніше кухня - 9 м. кв Повністю нова мідна проводка. По декілька точок світла в кожній зоні квартири. Вивід під кондиціонер, інтернет, телевізор. Світло виведено також і на лоджії. Замінені труби на металопластикові. Нова сантехніка в ванній кімнаті. Вивід під бойлер. Також встановлений змієвик саме під опалення, через те, що у ванній кімнаті раніше була батарея. Велика кімната 17 м. кв. З двоточковим освітленням. Тому ви зможете зонувати кімнату. Зручна лоджія де ви зможете випити кави з видом на дитячій садок і берізку. По всій квартирі (включно з лоджією) стіни вирівняні, нанесена декоративна фарба в світлому, приємному кольорі. Натяжні стелі кольору білий сатин +карнизи вмонтовані. Вирівняна підлога з покриттям лінолеум. Квартира, яка може стати затишним місцем для вас!
        Кривий Ріг, Саксаганський
        Виробничо-складське приміщення вул.Ландау Кривий Ріг 10
          7 195 664 грн.
          Продажа производственно-складского помещения по ул.Ландау. Площадь объекта - 1245 кв.м Земельный участок - 5000 кв.м.(асфальт). Комплекс состоит из трёх участков: 1. Административно-производственный корпус h=6,4 м. - 658 кв.м. (отопление -твердотопливный котёл, пол- плитка, стены, потолки утеплены и обшиты профлистом, тельфер 1тн) 2. Складское помещение h= 5м- 281 кв.м. 3. Производственное помещение h= 6,4 м.- 180 кв.м.( 2 тельфера 1тн, открытый склад под навесом из профлиста 120 кв.м, h=8,2 м.) Инженерное обеспечение: Электричество - 50 кВт (есть возможность увеличения мощности); - Водоснабжение и канализация - центральные. Стоимость - 160 000 у.е. Продажа от собственника, без комиссии. Оплачиваем комиссию посредникам.
          Кривий Ріг, Покровський
          Внимание! Цена снижена!Продам 1ком на 5 Горняцком Кривий Ріг 11
          • Однокімнатна
          • 42 м2
          • 8 / 16 пов.
          575 653 грн.
          Продам 1 ком улучшенной планировки на 5 Горняцком. Квартира не угловая с электро плитой. 8/16. МПО, лоджия- дерево, заменены трубы. Остаётся новая стандартная небольшая кухня, бойлер,новый компакт,м/дв, счётчики. Дополнительная информация по тф 12800
          Кривий Ріг, Саксаганський
          Володимира Великого  107кв.м. червона лінія, паркінг 3 входи Кривий Ріг 19
            22 000 грн.
            Оренда комерційної нерухомості .Перший поверх вбудовано-прибудованого нежитлового приміщення.Саксаганський район, вул. Володимира Великого 42Б. Пропонована площа: 107кв.м,. Комунікації: ел. енергія, вода, каналізація. Паркінг. Червона лінія. Поруч зупинки, Магазини, Торгові комплекси, Лікарня.Високий пішохідний і автомобільний трафік.Оточення житлове, щільність населення висока. Вартість оренди:25000 грн + ком. Платежі. Оренда з 01.02.2026року
            Кривий Ріг, Саксаганський
            Янова, Коммерческая Новостройка центрально городской рн Кривий Ріг 15
            • Трикімнатна
            • 65.5 м2
            • 2 / 2 пов.
            2 869 271 грн.
            Квартира, которая меняет качество жизни с порога Ул. Юрия Сыча, 11-Б — клубный дом, где тишина, приватность и ощущение собственной территории становятся нормой. Представьте: вы открываете дверь — и попадаете в пространство, которое сразу расслабляет. Здесь 65,5м² продуманного комфорта, где каждая зона дышит воздухом и светом. Кухня-столовая 25 м² — сердце дома Это то место, где утром пахнет свежим кофе, где после работы хочется снять обувь и просто раствориться в тишине. Большие окна наполняют комнату естественным светом, а высокие потолки 3,05 м создают ощущение объёма, свободы и пространства, которого так не хватает в городе. Здесь легко разместить зону отдыха, большой стол для друзей или мягкий диван, где вы будете проводить вечера, наблюдая за огнями улицы. Две спальни по 13 м² — комната, которая бережёт ваш покой Интимная, тёплая, уютная. Здесь не хочется торопиться. Каждое утро начинается деликатным светом, а ночью тишина клубного дома создаёт идеальные условия для восстановления. Балкон + большая лоджия Это ваши личные пространства для вдоха. Утренний чай, вечерняя книга, разговоры с близкими — всё здесь происходит медленнее, спокойнее и глубже. 2 этаж из 2 — это редкость Никакого шума сверху. Никакой беготни соседских детей над головой. Вы буквально живёте в своём собственном тихом мире. ⸻ Дом, который выбирают те, кто ценят приватность
            Кривий Ріг, Центрально-Міський
            ЮГОК продам от собственника квартиру Кривий Ріг 20
            • Двокімнатна
            • 50 м2
            • 2 / 4 пов.
            1 439 133 грн.
            Квартира находится в самом центре ЮГОКа возле ДК, окна выходят на парк. В подъезде есть настоящее бомбоубежище. Ремонт 2021 года Остаётся вся техника и мебель, шторы, люстры Холодильник Whirlpool Микроволновка LG Телевизор smart LG, 49’’ Кондиционер Mitsubishi 12, Япония Стиральная Машина Bosh Германия Бойлер Gorenje Сантехника Laufe Швейцария Смесители Groehe Германия Все коммуникации, стены, полы, потолки заменены Вся электрика - медь 6 кв.мм Ламинат 33 уровня прочности, Германия Штукатурка San Marko Реальному покупателю вышлю видео. Заходи и живи в красоте и комфорте!
            Кривий Ріг
            ЮГОК продаж 3-кімнатної квартири під ремонт Кривий Ріг 12
            • Трикімнатна
            • 57.7 м2
            • 1 / 5 пов.
            652 107 грн.
            Продаж 3-кімнатної квартири, ЮГОК, Інгулецький р-н, вул. Подлєпи 51 Квартира розташована на першому поверсі п'ятиповерхового будинку. Потребує ремонту,у вас є можливість все зробити на свій смак. Квартира має суміжно-роздільне планування, 2 окремі кімнати, кладову та суміний санвузол. Загальна площа 57.7 м², житлова 41.5 м², кунхя 6 м². Будинок ОСББ, розташований у тихому місці, біля вас шкільний заклад та дитячиі садки, ідеальне місце для сім'ї з дітьми. Поряд розвинена інфраструктура, безліч магазинів, чудова транспортна розв'язка. По всім питанням телефонуйте !
            Кривий Ріг, Інгулецький
            Ювілейна, на продаж 2 кімнатна Чешка по Співдружності на 1 поверсі з новими вікнами і трубами і вели Кривий Ріг 18
            • Двокімнатна
            • 52 м2
            • 1 / 5 пов.
            699 329 грн.
            Які переваги у квартир чешського проєкту Вони всі, і ця квартира теж, мають окремі просторі кімнати і обовʼязково на першому поверсі теж є лоджія. Замітьте не балкон а саме лоджія- а лоджія це вже міні кімната, це бонус для квартири Ще обовʼязково в таких квартирах величезні просторі кухні, де часто ставлять дивани і це розкішно, бо кухні багато не буває Є лічильники на все, будинок ОСББ До підʼїзду питань нема, все чисто і охайно Двір затишний, тиша, дорога не заважає Міняли всі труби і вікна на нові З меблів власники забирають кой шо, треба обговорювати на місці при перегляді Залишиться бойлер Тому одразу на це налаштовуйтесь Ще квартира не кутова, влітку перший поверх не спекотний, прохолодний Взимку буде тепло, опалення подається з підвалу, тому буде комфортно Якщо придбати на Ювілейній чешку, це вже половина успіху В таку квартиру можна вкладати кошти Вона віддячить комфортом Ще ця квартира підходить під сертифікат
            Кривий Ріг, Саксаганський
            Ювілейна. Оренда 1-кімнатноі квартири.Центр район Ювілейноі Кривий Ріг 20
              15 000 грн.
              Здається в довгострокову оренду стильна та затишна 1-кімнатна квартира в самому центрі Ювілейної. Квартира після сучасного якісного ремонту, виконаного з використанням дорогих матеріалів. Усе нове, чисте та готове для комфортного проживання. Квартира повністю укомплектована якісними меблями та сучасною побутовою технікою. Простора, світла, тепла та дуже затишна. Тут є все необхідне, щоб ви почувалися як удома з першого дня. Переваги: * центр Ювілейної; * новий ремонт; * якісні меблі та техніка; * ліжко з ортопедичним матрасом (160*200) *диван розкладається в ортопедичне спальне місце(140*200) *тропічний душ *великий вбудований двокамерний холодильник *бойлер на 80 л *фільтр на воду * телевізор з налаштуванням модних каналів(оплачено на рік) *прохолодна влітку,тепла взимку *далеко від дороги *приємні сусіди * чистий підʼїзд *домофон * розвинена інфраструктура: поруч супермаркети, магазини, кафе, аптеки, банки, зупинки громадського транспорту та все необхідне для комфортного життя. Умови оренди: * довгострокова оренда; * без домашніх тварин; * без дітей; * для охайних і відповідальних орендарів. Телефонуйте для отримання додаткової інформації та запису на перегляд. Квартира готова до заселення. 06*********42 Наталія
              Кривий Ріг
              Ювілейна,з МЕБЛЯМИ І ТЕХНІКОЮ  3-х кімнатна. Кривий Ріг 16
              • Трикімнатна
              • 62 м2
              • 2 / 5 пов.
              1 663 997 грн.
              Продається 3-х кімнатна квартира на Ювілейний, 200 років Кривого Рога. ПРОДАЄТЬСЯ РАЗОМ З МЕБЛЯМИ І ПОБУТОВОЮ ТЕХНІКОЮ! Все шо на фото ,залишається!! Квартира розташована на 2-му поверсі ! НЕ КУТОВА ,кімнати окремі ! Простора ванна кімната! Балкон з М/П вікнами ! Перепланування узаконене! Поруч розвинена інфраструктура! Магазини і суаермаркети! Зупинка транспорту!
              Кривий Ріг, Саксаганський
              Перейти на сторінку