1  / 10
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово. - фото 1
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово. - фото 2
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово. - фото 3
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово. - фото 4
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово. - фото 5
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово. - фото 6
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово. - фото 7
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово. - фото 8
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово. - фото 9
У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово. - фото 10

У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина на Таїрово.

Лиманка

Пожаловаться
67 000 $
1 569 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 23 апреля 2026, ID: 4956243
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 42.7 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность 19 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Код об'єкта: 401663. АН "Атланта".

У продажу євродвійка з ремонтом в ЖК 53 Жемчужина від надійного забудовника "Kadorr Group" на Таїрово.
У квартирі виконаний сучасний ремонт з використанням якісних матеріалів, перепланована в євродвійку.
Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою.
Охороняється територія комплексу, генератор, цілодобове відеоспостереження, паркінг, дитячі майданчики.
Паркінг можна використовувати як тимчасове притулок.
У шаговій доступності: магазини, салони краси, кав'ярні, аптеки, метро, Епіцентр, торговий центр Маяк, оптовий ринок та багато інше.
Телефонуйте, організуємо оперативний показ.
Обратная связь
Людмила
офлайн