1  / 17
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 1
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 2
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 3
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 4
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 5
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 6
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 7
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 8
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 9
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 10
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 11
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 12
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 13
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 14
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 15
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 16
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий. - фото 17

У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія.Правий.

Запорожье, Днепровский

Пожаловаться
16 000 $
235 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 27 апреля 2026, ID: 4968927
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 68 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
У продажу 3-кімнатна по вулиці Синенко Сергія , верхній ряд.Садик, Школа, магазин зупинка транспорту. Документи готові, боргів нема. Прописаних нема. Квартира розташована на 5 поверсі 9-ти поверхового будинку (не перший і не останній поверх!). Тут і вид, і безпека, та природне освітлення!

Порадує стан квартири – у початковому ремонті. Робіть все під себе та свою фантазію. Доброзичливий будинок, позитивні та гідні сусіди, ОСББ, чистий під'їзд, закритий хол на 2 квартири, домофон, лічильники.

Для дітей є обладнаний дитячий майданчик, жива ялинка та 3 величні дуби, що дають божественну прохолоду. На подвір'ї будинку Ви безпечно зможете залишити свій автомобіль.
Обратная связь
Зеліксон Ігор
офлайн