1  / 13
У продажу 3 кімн. квартира квадрат моря - фото 1
У продажу 3 кімн. квартира квадрат моря - фото 2
У продажу 3 кімн. квартира квадрат моря - фото 3
У продажу 3 кімн. квартира квадрат моря - фото 4
У продажу 3 кімн. квартира квадрат моря - фото 5
У продажу 3 кімн. квартира квадрат моря - фото 6
У продажу 3 кімн. квартира квадрат моря - фото 7
У продажу 3 кімн. квартира квадрат моря - фото 8
У продажу 3 кімн. квартира квадрат моря - фото 9
У продажу 3 кімн. квартира квадрат моря - фото 10
У продажу 3 кімн. квартира квадрат моря - фото 11
У продажу 3 кімн. квартира квадрат моря - фото 12
У продажу 3 кімн. квартира квадрат моря - фото 13

У продажу 3 кімн. квартира квадрат моря

Черноморск

Пожаловаться
98 000 $
808 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4878146
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 121.3 м2
  • Площадь кухни 22.6 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається трикімнатна квартира в Чорноморську біля моря!
Будинок новий. Квартира загальною площею 125 кв.м.
Велика, світла, вітальня, дві спальні. Простора кухня 20 кв.м. з вбудованими меблями і духовою шафою.
Квартира з хорошим ремонтом, продається разом з меблями.
Поруч море і Приморський парк, добре розвинена інфраструктура.
Сам будинок знаходиться на закритій території, в тихому і затишному місці.
ID:68068
Обратная связь
Лідер ринку нерухомості
офлайн