Без комиссии
1  / 9
Трьохкімнатна квартира з ремонтом | 69м2| Вишневе, ЦЕНТР| БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 1
Трьохкімнатна квартира з ремонтом | 69м2| Вишневе, ЦЕНТР| БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 2
Трьохкімнатна квартира з ремонтом | 69м2| Вишневе, ЦЕНТР| БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 3
Трьохкімнатна квартира з ремонтом | 69м2| Вишневе, ЦЕНТР| БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 4
Трьохкімнатна квартира з ремонтом | 69м2| Вишневе, ЦЕНТР| БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 5
Трьохкімнатна квартира з ремонтом | 69м2| Вишневе, ЦЕНТР| БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 6
Трьохкімнатна квартира з ремонтом | 69м2| Вишневе, ЦЕНТР| БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 7
Трьохкімнатна квартира з ремонтом | 69м2| Вишневе, ЦЕНТР| БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 8
Трьохкімнатна квартира з ремонтом | 69м2| Вишневе, ЦЕНТР| БЕЗ КОМІСІЇ! - фото 9

Трьохкімнатна квартира з ремонтом | 69м2| Вишневе, ЦЕНТР| БЕЗ КОМІСІЇ!

Вишневое

Пожаловаться
70 000 $
1 014 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5015405
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 69 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
Описание
Пропонується до продажу простора та функціональна трикімнатна квартира у зручному районі Вишневого, вул. Європейська.

БЕЗ КОМІСІЇ!

Загальна площа 69 м²
Поверх 9 з 9
Будинок цегляний
Охайний під’їзд, доглянута територія

Планування: три окремі кімнати, роздільний санвузол
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою — все залишається

Локація:
Близько 200 м до зупинки громадського транспорту з прямим сполученням до метро
У дворі державний дитячий садок
До школи близько 300 м
Поруч магазини, аптеки, медичні заклади

Квартира готова до заселення, без додаткових вкладень
Чудовий варіант для сім’ї або під оренду.

Пишіть або телефонуйте, щоб дізнатись деталі та домовитись про перегляд.
Перегляди щодня.
Ліна
09******58
Обратная связь
Ліна
офлайн