1  / 8
Трикімнатна квартира у Чорноморську /Добротний будинок /По програмам ! - фото 1
Трикімнатна квартира у Чорноморську /Добротний будинок /По програмам ! - фото 2
Трикімнатна квартира у Чорноморську /Добротний будинок /По програмам ! - фото 3
Трикімнатна квартира у Чорноморську /Добротний будинок /По програмам ! - фото 4
Трикімнатна квартира у Чорноморську /Добротний будинок /По програмам ! - фото 5
Трикімнатна квартира у Чорноморську /Добротний будинок /По програмам ! - фото 6
Трикімнатна квартира у Чорноморську /Добротний будинок /По програмам ! - фото 7
Трикімнатна квартира у Чорноморську /Добротний будинок /По програмам ! - фото 8

Трикімнатна квартира у Чорноморську /Добротний будинок /По програмам !

Черноморск

Пожаловаться
60 000 $
774 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 января 2026, ID: 4626741
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 77.5 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 11 
Описание
У продажу !
Трикімнатна квартира в добротному будинку!
Загальна площа - 77,5 кв.м.
Квартира розташована на високому першому поверсі, по факту як на другому!
Всі кімнати роздільні, два санвузли.
Є балкон , і дві розкриті лоджії.
З кухні і вітальні панорамний вид.
В двох кімнатах є решітки на вікнах.
В кожній кімнаті залишилися шафи, та два кондиціонера.
На поверсі всього дві квартири , великий тамбур закритий на два власника і свій тамбур - кладовка.
Ціна 60 тис.
Обратная связь
Мария
офлайн