Без комиссии
1  / 20
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 1
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 2
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 3
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 4
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 5
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 6
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 7
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 8
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 9
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 10
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 11
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 12
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 13
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 14
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 15
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 16
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 17
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 18
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 19
Трикімнатна квартира 103,7м.кв  ЖК Comfort Hill,  ЗДАНИЙ БУДИНОК - фото 20

Трикімнатна квартира 103,7м.кв ЖК Comfort Hill, ЗДАНИЙ БУДИНОК

Львов, Шевченковский

Пожаловаться
149 037 $
1 437 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 февраля 2026, ID: 4723792
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 103.7 м2
  • Площадь кухни 12.4 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Гардероб, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж світлої та просторої трикімнатної квартири в ближньому центрі міста по вулиці Під Голоском в Шевченківському районі від Забудовника City Lviv Development ЖК "Comfort Hill".

Будинок введено в експлуатацію!

Акційна пропозиції при 100% оплаті: -5%.

Без комісії!
Доступне безвідсоткове розтермінування від ЗАБУДОВНИКА!

Простора квартира площею 103,7 м.кв, житлова площа 58,8 м.кв, площа з коефіцієнтом 98,7 м.кв.

Дві великі роздільні кімнати площею 17,5 м.кв. та 17,2 м.кв,, простора кухня-вітальня з панорамним виглядом на місто та відкрити балконом з виглядом на Високий Замок - 12,4/24,1/7,1 м.кв., суміжний санвузол 5,5 м.кв, гардеробна кімната 3,9 м.кв та коридор 16 м.кв.

Квартира знаходиться в 1 під`їзді на 6 поверсі з 16.

Чудова локація, ближній центр міста. Вся необхідна для комфортного життя інфраструктура знаходиться в пішій доступності.

У вартість входить:
– внутрішні штукатурні роботи;
- встановлення котла та радіаторів в кімнатах, а також проведення теплої підлоги в кухні,санвузлі та коридорі (опалення індивідуальне газове);