1  / 19
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 1
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 2
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 3
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 4
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 5
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 6
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 7
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 8
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 9
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 10
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 11
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 12
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 13
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 14
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 15
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 16
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 17
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 18
ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower - фото 19

ТОП! люкс ремонт, 2к 82м, Саксаганського 37К ЖК Royal Tower

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
390 000 $
4 875 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4967545
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 80 м2
  • Площадь кухни 22 м2
  • Этаж
  • Этажность 30 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
Описание
Унікальна пропозиція, 2к квартира загальною площею 80м, розташована на 6/30п за адресою Саксаганського 37К ЖК Royal Tower.

Функцsональне планування:
- кухня-вітальня;
- дві спальні;
- два санвузли;

Квартира повністю мебльована та оснащена всією необхідною бутовою технікою та меблями.

- встановленобезперебійне живлення, що повністю забезпечує все електрообладанння протягом 5 годин за відсутністю електроенергії.

- італійська сантехніка;
- система розумний дім IP DEUTSCH;
- підігрів підлоги;
- всі меблі з натурального дерева;
- система кондиціонування.

ЖК Royal Tower - будинок преміум класу. У будинку презентабельна вхідна група, консьрєж-сервіс, підземний паркінг, спортивний зал із спа, відкрита тераса для жильців на даху будинку.

Поруч із будинком розташована вся інфраструктура необхідна для комфортного проживання.
Обратная связь
Шкатула Денис
офлайн
Похожие объявления
Продам дом на ул. Костанди с участком 6 соток Одесса 12
  • Четырехкомнатная
  • 127 м2
  • 1 / 2 эт.
180 000 $
Продам дом на ул. Костанди с участком 6 соток Участок правильной формы, угловой, легко делится на две отдельные части. Отличный вариант как для для инвестиций или строительства (двух отдельных домов,таунхаусов). Основной дом: Площадь — 127 м? • 3 комнаты (1 отдельная и 2 смежные) • автономное газовое отопление (АГВ) • жилое состояние • МПо -Бойлер,кондиционер есть -все городские коммуникации Цена 180тыс тел 0933464401 На территории: • отдельный гостевой домик, который можно использовать для проживания или сдачи в аренду • гараж • место для парковки нескольких автомобилей • зона барбекю • уютная беседка • ухоженный участок с зелёными насаждениями • капитальный забор Преимущества: • угловой участок 6 соток • возможность раздела участка • асфальтированный подъезд • престижный район частной застройки • близость моря и всей городской инфраструктуры
Одесса, Киевский
Продам 3-х кімнатну квартиру Шептицкий 13
  • Трехкомнатная
  • 71.9 м2
  • 5 / 5 эт.
78 000 $ Без комиссии
Продається квартира в дуже гарному місці розташування, гарний будинок, з чудовими сусідами (а це важливо!) вид з вікна у два дворики, поруч декілька шкіл, садочок, магазини, церкви різних конфесій. В квартирі дорога кухня з натурального горіху. 3 лоджії, велика шафа -купе.
Шептицкий
ЖК Рідний Дім Черкассы 6
  • Двухкомнатная
  • 58.6 м2
  • 5 / 10 эт.
63 800 $
Продається сучасна 2-кімнатна квартира в ЖК «Рідний Дім» Пропонуємо до продажу простору 2-кімнатну квартиру в зданому та введеному в експлуатацію будинку ЖК «Рідний Дім» по вул. Байди Вишневецького, 107. Квартира розташована на комфортному 5-му поверсі 10-поверхового будинку. Загальна площа — 58,6 м², зручне роздільне планування, простора кухня площею 16 м², світлі кімнати та місце під гардеробну. Стан квартири — після будівельників, що дає можливість реалізувати власний дизайн-проєкт без додаткових витрат на демонтаж. Встановлено індивідуальне газове опалення, що дозволяє самостійно контролювати витрати на тепло та комфортну температуру в оселі. Переваги комплексу: • закрита територія; • сучасний дитячий майданчик; • облаштовані зони відпочинку; • паркомісця для мешканців; • сучасний ліфт; • гарний вид у затишний двір. Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції. Продаж за готівку. Право власності більше 3х. років. Тел. 0633600106 0683600106
Черкассы
офлайн
Шкатула Денис
На сайте с 16 апреля 2020