Без комиссии
1  / 20
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 1
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 2
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 3
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 4
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 5
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 6
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 7
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 8
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 9
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 10
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 11
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 12
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 13
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 14
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 15
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 16
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 17
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 18
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 19
Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії - фото 20

Топ будинок /333м2/10,5 соток/ Без комісії

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
265 000 $
796 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 15 декабря 2025, ID: 4589434
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 333 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 10.5 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Комфорт Балкон, Терраса, Сигнализация, Автоматические ворота, Подсобные помещения 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Описание
Будинок з підвалом на всю площу , має дві криті тераси.

​Будинок побудований з цегли 380 мм, утеплення ​пінопласт 150 мм. Дах - черепиця. Своя свердловина і септик, газ в будинку і три фази електрики потужністю 32 кВт.

​Вбудована електростанція для зарядки електромобілів на 7 кВ. Це професійна фірмова зарядка яка в три рази швидше зарядить ваш електрокар!
Зроблений чистовий ремонт
Встановлена сигналізація
Обратная связь
Олександра
офлайн