1  / 3
Терміново! Земельна ділянка 25 соток під котеджне містечко, базу - фото 1
Терміново! Земельна ділянка 25 соток під котеджне містечко, базу - фото 2
Терміново! Земельна ділянка 25 соток під котеджне містечко, базу - фото 3

Терміново! Земельна ділянка 25 соток під котеджне містечко, базу

Санжейка

Пожаловаться
75 000 $
18 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 13 октября 2024, ID: 3158078
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 10 км. 
  • Площадь участка 25 соток
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта 
  • Ландшафт Море 
Описание
Земельна ділянка 25 соток.
Курортне селище Санжійка, вул. Перемоги 25. Асфальтовані підїзди, ділянка розпланована, газ, вода та електроенергія вздовж ділянки.
+ Проведено підготовчі роботи. Здійснено поділ на 5ділянок з окремими кадастровими номерами. Навколо ділянки опалобка під паркан, заїзд на ділянки виділено в окрему ділянку 3.5м на 100м, на 0.5 м. В глибину сформована подушка під заїзд на ділянку (строяк, щебінь, жовтий щебінь), одним словом 350 кв. м. заїзду до кожного куточка вже підготовлено.. До центрального пляжу не більше 1000м, по асфальтованій дорозі. До мінімаркету і центральної траси через селище на Затоку 300м. Ділянка планувалась під котеджне містечко. Можливий продаж частинами. Можливий достойний торг за предметної розмови.
Обратная связь
Aleksandr
офлайн
Похожие объявления
Участок 2 гектара в Харькове! Асфальт. подъезд! Недорого Харьков 3
    30 000 $
    Цена снижена! Участок 2 гектара в Харькове ( район ХТЗ, просп. Индустриальный). Приватизированный, целевое назначение- сельхоз. ОСГ ( не пай). Подъезд асфальтированный. Идеально под бизнес- идеи ( логистику, складское, производственное, сельхоз. и т.д.) Цена- экв. 30000. С торгом! ( есть возможность приобрести рядом ещё 2 га). 067-984-19-63, 050-557-90-11
    Харьков, Индустриальный
    Земельна ділянка у Яблуниці площею 1 га Яблуница 7
      3 000 $
      Ціна вказана за одну соту. Продається велика ділянка у Яблуниці площею 1 га з живописною панорамою на гори та смерековий ліс. Цільове призначення для ведення особистого селянського господарства. Ділянка з невеликим нахилом , без чагарників у доглянутому стані. До ділянка можливий заїзд із двох сторін легковим автомобілем. Відстань до головної дороги складає 800 метрів одним маршрутом, іншим маршрутом складає 1 км . Розташування Яблуниці дуже вдале, адже поєднує два найбільш популярні туристичні центри регіону Яремче та Буковель. Зручне розташування, яке дозволяє з легкістю відвідати інші курорти поруч. Відстань від участка до Буковеля орієнтовно 8 км, до Яремче - 30 км. Зацікавила пропозиція, тоді чекаємо на ваш двінок. Номер телефону вказаний на сайті, де ви переглядаєте оголошення. До зустрічі на огляді!
      Яблуница
        2 000 $
        Ціна вказана за одну соту. Продається земельна ділянка площею 17 сотих у селі Яремче . Цільове призначення для ведення особистого селянського господарства. Рельєф ділянки рівнинний, конфігурація багатокутної форми. З ділянки відкриваються чарівні пейзажі на гори та ліс. Дана територія вдало підходить для будівництва одного житлового будинку або декількох будинків. Тиха місцевість із доступним виїздом до основної інфраструктури. До асфальтованої дороги 2 км, звідти за 4 км (≈5 хвилин) можна дістатися до центральної частини Яремче. Підїзд зручний, адже в більшій мірі до самої ділянки веде асфальтована дорога. До території можна доїхати у будь-яку пору року легковим автомобілем. Зацікавила пропозиція? Чекаємо на ваш дзвінок. Номер телефону вказаний на сайті, де ви переглядаєте оголошення. До зустрічі на огляді!
        Яремче
        офлайн
        Aleksandr
        На сайте с 16 апреля 2020