1  / 15
Терміново! Стильна півторачка з якісним ремонтом в ЖК Паркова Алея! - фото 1
Терміново! Стильна півторачка з якісним ремонтом в ЖК Паркова Алея! - фото 2
Терміново! Стильна півторачка з якісним ремонтом в ЖК Паркова Алея! - фото 3
Терміново! Стильна півторачка з якісним ремонтом в ЖК Паркова Алея! - фото 4
Терміново! Стильна півторачка з якісним ремонтом в ЖК Паркова Алея! - фото 5
Терміново! Стильна півторачка з якісним ремонтом в ЖК Паркова Алея! - фото 6
Терміново! Стильна півторачка з якісним ремонтом в ЖК Паркова Алея! - фото 7
Терміново! Стильна півторачка з якісним ремонтом в ЖК Паркова Алея! - фото 8
Терміново! Стильна півторачка з якісним ремонтом в ЖК Паркова Алея! - фото 9
Терміново! Стильна півторачка з якісним ремонтом в ЖК Паркова Алея! - фото 10
Терміново! Стильна півторачка з якісним ремонтом в ЖК Паркова Алея! - фото 11
Терміново! Стильна півторачка з якісним ремонтом в ЖК Паркова Алея! - фото 12
Терміново! Стильна півторачка з якісним ремонтом в ЖК Паркова Алея! - фото 13
Терміново! Стильна півторачка з якісним ремонтом в ЖК Паркова Алея! - фото 14
Терміново! Стильна півторачка з якісним ремонтом в ЖК Паркова Алея! - фото 15

Терміново! Стильна півторачка з якісним ремонтом в ЖК Паркова Алея!

Угорники

Пожаловаться
59 500 $
1 653 $ за м²
9 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 декабря 2025, ID: 4531809
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 36 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 11 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Гардероб, Панорамные окна, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається однокімнатна квартира з продуманим плануванням у житловому комплексі «Паркова Алея».

Квартира виконана у стильному сучасному ремонті з якісних матеріалів. Опалення індивідуальне газове, а в зонах з плиткою облаштована тепла підлога.

Житловий комплекс розташований у тихому та спокійному районі поруч із річкою. У пішій доступності вся необхідна інфраструктура: магазини, кавярні, зупинки громадського транспорту. Центр міста знаходиться зовсім неподалік.
Обратная связь
Костянтин
офлайн