Без комиссии
1  / 13
ТЕРМІНОВО ! Продаж під ВАУЧЕР   2-к квартира  62 м2 індивідуальне опалення - фото 1
ТЕРМІНОВО ! Продаж під ВАУЧЕР   2-к квартира  62 м2 індивідуальне опалення - фото 2
ТЕРМІНОВО ! Продаж під ВАУЧЕР   2-к квартира  62 м2 індивідуальне опалення - фото 3
ТЕРМІНОВО ! Продаж під ВАУЧЕР   2-к квартира  62 м2 індивідуальне опалення - фото 4
ТЕРМІНОВО ! Продаж під ВАУЧЕР   2-к квартира  62 м2 індивідуальне опалення - фото 5
ТЕРМІНОВО ! Продаж під ВАУЧЕР   2-к квартира  62 м2 індивідуальне опалення - фото 6
ТЕРМІНОВО ! Продаж під ВАУЧЕР   2-к квартира  62 м2 індивідуальне опалення - фото 7
ТЕРМІНОВО ! Продаж під ВАУЧЕР   2-к квартира  62 м2 індивідуальне опалення - фото 8
ТЕРМІНОВО ! Продаж під ВАУЧЕР   2-к квартира  62 м2 індивідуальне опалення - фото 9
ТЕРМІНОВО ! Продаж під ВАУЧЕР   2-к квартира  62 м2 індивідуальне опалення - фото 10
ТЕРМІНОВО ! Продаж під ВАУЧЕР   2-к квартира  62 м2 індивідуальне опалення - фото 11
ТЕРМІНОВО ! Продаж під ВАУЧЕР   2-к квартира  62 м2 індивідуальне опалення - фото 12
ТЕРМІНОВО ! Продаж під ВАУЧЕР   2-к квартира  62 м2 індивідуальне опалення - фото 13

ТЕРМІНОВО ! Продаж під ВАУЧЕР 2-к квартира 62 м2 індивідуальне опалення

Ивано-Франковск

Пожаловаться
54 200 $
874 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5016240
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 62 м2
  • Площадь кухни 28 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ 
Описание
Шукаєте простір, де кожен метр працює на ваш комфорт? Ця квартира в сучасному ЖК — саме те, що ви шукали!

Локація, що надихає: Лише 2 хвилини пішки до річки для ранкових пробіжок та 10 хвилин на авто до центру міста. Поруч усе необхідне: ліцей,садочок

Енергоефективність класу В: Панорамні енергозберігаючі вікна та індивідуальне газове опалення забезпечать затишок і дозволять суттєво економити на комунальних платежах.

Безпека та зручність: Ваше авто завжди під захистом у підземному паркінгу або в гаражному боксі. А для малечі — сучасні та безпечні дитячі майданчики.

Працюємо за програмами «єОселя» та «єВідновлення»! Повний юридичний супровід угоди.

Записуйтеся на огляд вже сьогодні !
Обратная связь
ВІДДІЛ ПРОДАЖУ БУДІВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ Андрій
офлайн