Без комиссии
1  / 20
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 1
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 2
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 3
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 4
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 5
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 6
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 7
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 8
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 9
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 10
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 11
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 12
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 13
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 14
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 15
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 16
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 17
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 18
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 19
Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2 - фото 20

Терміново, однокімнатна квартира від власника, жк піонерський квартал2

Чабаны

Пожаловаться
54 000 $
1 317 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 15 октября 2025, ID: 4386377
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 41 м2
  • Площадь кухни 13.5 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Подогрев полов, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Охраняемая территория, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Без комісії ‼️

Ідеальна квартира в новому ЖК Добре місто/Піонерський квартал в смт Чабани, 5 км від метро Теремки.

• мінімальні податки, переуступка, відразу оформляється квартира на вас і право власності

Загальна площа 41 кв.м., 10 поверх.
Світла та тепла! З дуже красивим видом з вікна!

• Газ та автономне опалення
•Тепла підлога в коридорі, ванні та кухні.
Якісний ремонт. Робили для себе, проте змінились плани.
Також є варіант купити з кухнею та гардеробною, так як уже є проєкт та мебещики. При бажанні можемо поділитись контактами або можемо установити Вам.

Ідеальний варіант для молодої родини чи під інвестицію!

Закрита територія, облаштовані дитячі та спортивні майданчики, озеленення. Є місця для паркування авто.

В комплексі працюють: стоматологія, Нова пошта, Розетка, супермаркети, кавʼярні, аптека та ін.

Найкращий ЖК в Чабанах, є ОСББ, гарна прибудинкова територія, дитячі майданчики, столи для гри в пінпонг, поруч садочок та школа. В будинку є декілька сховищ.

Поряд Гатне, ТЦ Мегамаркет, Епіцентр, МакДональдз. SportLife, парк Феофанія,
Новосілки, Хотів, метро Теремки/Іподром.

До Києва 10 хв. громадським транспортом, зупинка поруч (ходить кожні 15 хв.) чи 5 хв. на авто.