1  / 5
Терміново! 2 кімнатна квартира в ЖК Orange park Крюківщина - фото 1
Терміново! 2 кімнатна квартира в ЖК Orange park Крюківщина - фото 2
Терміново! 2 кімнатна квартира в ЖК Orange park Крюківщина - фото 3
Терміново! 2 кімнатна квартира в ЖК Orange park Крюківщина - фото 4
Терміново! 2 кімнатна квартира в ЖК Orange park Крюківщина - фото 5

Терміново! 2 кімнатна квартира в ЖК Orange park Крюківщина

Крюковщина

Пожаловаться
68 000 $
1 278 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4629995
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 53.2 м2
  • Площадь кухни 9.37 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Від власника продається двокімнатна квартира у одному із кращих ЖК Київської області від надійного забудовника, село Крюківщина, вулиця Одеська.Поверх 1 з 10. Комунікації: каналізація централізована, світло, газ, вода - скважина. В кожному під'їзді стоїть система очистки та фільтрації води. Преміальне оздоблення WHITE BOX від забудовника, завдяки чому ремонт квартири обійдеться дешевше та швидше. Хороша шумоізоляція стін, встановлені надійні вхідні двері. Вікна з двокамерним склопакетам та шестикамерним профілем. Встановлені лічильники світла, газу та води. Встановлений енергоефективний двоконтурний газовий котел Ariston та радіатори у кожній кімнаті та на кухні. Лазерна стяжка підлоги та гіпсове тинькування стін. Інфраструктура розвинена, поруч великі супермаркети, дитячий садок, ліцей. Прибудинкова територія під цілодобовою охороною, прохід на територію лише мешканців, поруч ліс та озеро, Характер Парк. Від ЖК шкільний автобус до ліцею. Ціна 68000 $. Реальному покупцю можливий торг.
Обратная связь
Вікторія
офлайн