Без комиссии
1  / 7
ТЕРМІНОВО! 2-кімнатна квартира смт Димер, без комісії! - фото 1
ТЕРМІНОВО! 2-кімнатна квартира смт Димер, без комісії! - фото 2
ТЕРМІНОВО! 2-кімнатна квартира смт Димер, без комісії! - фото 3
ТЕРМІНОВО! 2-кімнатна квартира смт Димер, без комісії! - фото 4
ТЕРМІНОВО! 2-кімнатна квартира смт Димер, без комісії! - фото 5
ТЕРМІНОВО! 2-кімнатна квартира смт Димер, без комісії! - фото 6
ТЕРМІНОВО! 2-кімнатна квартира смт Димер, без комісії! - фото 7

ТЕРМІНОВО! 2-кімнатна квартира смт Димер, без комісії!

Дымер

Пожаловаться
24 000 $
486 $ за м²
14 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4630335
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 49.4 м2
  • Площадь кухни 6.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
ТЕРМІНОВО! 2-кімнатна квартира смт Димер на вул. Соборна, без комісії!

Продається роздільна 2-кімнатна квартира у будинку житлового фонду 80-90-х років.
Швидка угода, можливий обмін.
Основні характеристики:

Загальна площа 49, 4 м²

Кухня 6, 9 м²

Поверх 5 з 5

Тип будинку панельний

Планування роздільне

Санвузол роздільний

Клас житла економ

Опалення: власна котельня
Стан: косметичний ремонт можна заїжджати та жити

Комора / господарське приміщення

Швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ

Комунікації: Газ, електрика, центральна каналізація, свердловина, вивіз відходів, асфальтований підїзд.

Розвинена інфраструктура (до 500 м):

Зупинка громадського транспорту

Магазини, Фора

Аптека

Кафе, ресторани

Церква

Пункт видачі Rozetka, BroBar

Дитячий майданчик у дворі

Поруч природа: ліс та річка (до 1 км)

Телефонуйте квартира вартує уваги!
ТЕРМІНОВО! Чудовий варіант для проживання або інвестиції.
Обратная связь
Наталія АН Monolith
офлайн