Без комиссии
1  / 8
Терміновий Продаж ЖК Панорама 1-кімнатна квартира БЕЗ КОМІСІЇ - фото 1
Терміновий Продаж ЖК Панорама 1-кімнатна квартира БЕЗ КОМІСІЇ - фото 2
Терміновий Продаж ЖК Панорама 1-кімнатна квартира БЕЗ КОМІСІЇ - фото 3
Терміновий Продаж ЖК Панорама 1-кімнатна квартира БЕЗ КОМІСІЇ - фото 4
Терміновий Продаж ЖК Панорама 1-кімнатна квартира БЕЗ КОМІСІЇ - фото 5
Терміновий Продаж ЖК Панорама 1-кімнатна квартира БЕЗ КОМІСІЇ - фото 6
Терміновий Продаж ЖК Панорама 1-кімнатна квартира БЕЗ КОМІСІЇ - фото 7
Терміновий Продаж ЖК Панорама 1-кімнатна квартира БЕЗ КОМІСІЇ - фото 8

Терміновий Продаж ЖК Панорама 1-кімнатна квартира БЕЗ КОМІСІЇ

Житомир

Пожаловаться
43 500 $
1 012 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5021070
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 43 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 13 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Консъерж, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Продаж чудової світлої 1-кімнатної квартири з гарним видом в новому ЖК ПАНОРАМА

Продаж БЕЗ КОМІСІЇ для покупця, ПЕРЕУСТУПКА.

Планова здача до кінця травня.

-43м2
-вид на міст
-11/13 поверх
-у вартість входять електро котел та бойлер
-лічильник день/ніч
-звукоізоляція між квартирами
-укриття з санвузлами в кожній секції

Чудовий варіант для проживання, закрита територія з дитячими майданчиками та зонами відпочинку, район з гарною інфраструктурою, що розвивається. В майбутньому планується благоустрій прибережної зони.

Для перегляду та додаткової інформації телефонуйте.

Ірина
АН MAXOR
Обратная связь
Ірина
офлайн