Без комиссии
1  / 20
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 1
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 2
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 3
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 4
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 5
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 6
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 7
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 8
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 9
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 10
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 11
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 12
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 13
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 14
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 15
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 16
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 17
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 18
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 19
Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області - фото 20

Терміновий продаж квартири від власника, в Київській області

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
51 800 $
1 367 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 февраля 2026, ID: 4728927
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 37.9 м2
  • Площадь кухни 12.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Гардероб, Панорамные окна, Охраняемая территория, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу однокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Львівський затишок», розташованому за адресою: вул. Воронківська, 5, Софіївська Борщагівка. Загальна площа об’єкта становить 37,9 м². Функціональне планування включає ізольовану кімнату площею 14,5 м² та простору кухню 12,8 м². Квартира знаходиться на першому поверсі з підвищеним цоколем у чотириповерховому цегляному будинку.

У квартирі виконано якісний ремонт, житло повністю облаштоване меблями та необхідною побутовою технікою: встановлено газову варильну поверхню, духову шафу, холодильник і кондиціонер. Санвузол суміщеного типу, з ванною, підігрівом підлоги та електричною рушникосушаркою. Додатковою перевагою є наявність окремої гардеробної кімнати. Стелі — натяжні. Підлога поєднує керамічну плитку та німецький ламінат із підвищеною вологостійкістю.

Опалення автономне — встановлений двоконтурний газовий котел, що дозволяє самостійно регулювати температуру та значно зменшувати витрати на комунальні послуги. Район добре розвинений: поруч знаходиться ЖК «Петрівський квартал» з повною інфраструктурою, а також торгово-розважальний центр «Європарк» з кінотеатром.

Продаж здійснюється без залучення державних програм.
Обратная связь
Marina
офлайн
Похожие объявления
Продам 2 ком в жк 4 сезона Одесса 5
  • Двухкомнатная
  • 72 м2
  • 21 / 24 эт.
79 000 $
В продаже 2-х комнатная квартира ЖК 4 Сезона Проспект Гагарина 19 от Ск Будова, во 2 секции с ярким названием Весна, секция сдана. Дом активно заселяется 21этаж. Общая площадь72м. Комнаты раздельные 15,8+24,4кв.м. Кухня 13м. Есть балкон. Просторный холл. Южная сторона, боковой вид на море, окна выходят во двор. В квартирах установлена система Умный дом, возможность регулирования тепла дистанционно через приложение. Просмотр показаний всех счётчиков (электричество, вода, тепло) через приложение.Отопление от индивидуальной крышной котельной. Цена 79000уе. Торг есть. Звоните 0665002498
Одесса
продам 1 ком Реал Парк Одесса 11
  • Однокомнатная
  • 43 м2
  • 15 / 16 эт.
39 000 $
Новий обжитий комплекс у парковій зоні, ЖК "Реал парк" від Стікона. Огороджена територія з підземним паркінгом, дитячими майданчиками, магазинами та салонами. Однокімнатна квартира з сучасним ремонтом у світлих тонах.Площа 43,3 квадратних метри.Простора кухня 12,1 кв.м. З кухні вихід на балкон,з якого відкривається дуже гарний вид на парк. цена 39000уе тел 0933464401
Одесса, Черемушки
продам 2-хком в 63 Жемчужине Одесса 8
  • Двухкомнатная
  • 68 м2
  • 10 / 24 эт.
58 500 $
"Продаж 2 кімн. квартири в ЖК «Шістдесят третя перлина» в Одесі" Ц. 58500уе. Тел 0933464401 Продаж 2 кімн. квартири в ЖК «Шістдесят третя перлина» в Одесі" ЖК: 63 жемчужина на вул.Краснова Поверх: 10 Поверховість: 25 Загальна площа: 68 м Тип угоди: Переуступка Площа кухні: 13 м вид на іподром Будинок повністю готовий
Одесса
офлайн
Marina
На сайте с 16 апреля 2020