1  / 20
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 1
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 2
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 3
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 4
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 5
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 6
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 7
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 8
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 9
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 10
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 11
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 12
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 13
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 14
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 15
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 16
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 17
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 18
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 19
Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова - фото 20

Терміновий продаж автономного будинку 8 соток Віта-Поштова

Вита-Почтовая

Пожаловаться
325 000 $
1 076 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 апреля 2026, ID: 4939493
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 302 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 8 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Терраса, Автонавес, Автоматические ворота 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик 
Описание
Продаж будинку

Запрошуємо вас оглянути цей чудовий, затишний будинок у Васильківському районі, м. Мархалівка! Це повноцінний, сучасний будинок, обладнаний усією необхідною технікою та меблями для комфортного проживання.

Загальна площа ділянки — 8 соток

На території знаходяться два будинки: основний великий будинок та додатковий, обидва з усіма комунікаціями. Територія озеленена, з автоматичним поливом газону. Також тут розташований басейн з протитечією та підігрівом.

Основний будинок має площу 212 квадратних метрів і вражає своїм вишуканим дизайном та стильним інтер'єром. Він обладнаний італійськими меблями, коштовними люстрами з Муранського скла та дорогою технікою.

Гостьовий будинок має площу 90 квадратних метрів та повністю автономний. Підходить для проживання двох сімей чи персоналу, який не порушуючи вашого приватного простору зможе бути поряд.

У будинку є генератор потужністю 7 кВ та котел газовий "Вaxi". Електрика забезпечена на рівні 24 кВ, а автоматична система опалення забезпечить комфорт у холодні місяці.

Цей будинок ідеально підходить для тих, хто цінує розкіш, комфорт та приватність в природному оточенні. Він поєднує в собі стиль, функціональність та затишок, що робить його ідеальним вибором для сімейного проживання.
Обратная связь
Ксения
офлайн