1  / 19
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 1
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 2
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 3
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 4
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 5
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 6
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 7
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 8
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 9
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 10
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 11
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 12
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 13
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 14
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 15
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 16
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 17
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 18
ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення - фото 19

ТЕРМІНОВИЙ продаж 3-кімнатної квартири в Славуті, автономне опалення

Славута

Пожаловаться
38 000 $
522 $ за м²
34 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 января 2026, ID: 4708355
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 72.8 м2
  • Площадь кухни 6.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Сталинка 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Центральная канализация 
Описание
Продаємо 3-кімнатну квартиру з чудовим плануванням у цегляному будинку в найкомфортнішому районі Славути — на вулиці Садовій.

Загальна площа квартири – 72,8 кв.м, кухня – 6,9 кв.м, кімнати – 18 кв.м, 18,5 кв.м та 9,6 кв.м, 2 кладовки, просторий коридор, роздільний санвузол, оновлений і затишний балкон. Автономне газове опалення (двоконтурний котел).

Простора та світла квартира з чудовим потенціалом для створення інтер’єру під себе. В будинку є димоходи, тобто є можливість перепланування під камін.
Встановлені якісні металопластикові вікна, нові вхідні двері, замінені всі радіатори, є лічильники на воду, газ та світло.

Квартира знаходиться на 4 поверсі чотириповерхового будинку, не кутова. Завдяки товщині стін - будинок не промерзає і добре тримає тепло. Вікна виходять на дві сторони.
Чистий під’їзд, широкі сходи. Навколо будинку впорядкована територія.
Район вирізняється розвиненою інфраструктурою та чудовою транспортною розв'язкою. У пішій доступності знаходяться продуктові та господарські магазини (АТБ, Епіцентр), аптеки, зупинки громадського транспорту, школи, дитячі садочки та розважальні центри, кінотеатр.
Пропозиція від власника! Продаж можливий вже. Реальному покупцю розумний торг!
Телефон:
+38***********18
09********88
(Оксана)
Обратная связь
Оксана
офлайн