1  / 14
Терміновий продаж 2-х кімнатної квартири поліпшеного планування! - фото 1
Терміновий продаж 2-х кімнатної квартири поліпшеного планування! - фото 2
Терміновий продаж 2-х кімнатної квартири поліпшеного планування! - фото 3
Терміновий продаж 2-х кімнатної квартири поліпшеного планування! - фото 4
Терміновий продаж 2-х кімнатної квартири поліпшеного планування! - фото 5
Терміновий продаж 2-х кімнатної квартири поліпшеного планування! - фото 6
Терміновий продаж 2-х кімнатної квартири поліпшеного планування! - фото 7
Терміновий продаж 2-х кімнатної квартири поліпшеного планування! - фото 8
Терміновий продаж 2-х кімнатної квартири поліпшеного планування! - фото 9
Терміновий продаж 2-х кімнатної квартири поліпшеного планування! - фото 10
Терміновий продаж 2-х кімнатної квартири поліпшеного планування! - фото 11
Терміновий продаж 2-х кімнатної квартири поліпшеного планування! - фото 12
Терміновий продаж 2-х кімнатної квартири поліпшеного планування! - фото 13
Терміновий продаж 2-х кімнатної квартири поліпшеного планування! - фото 14

Терміновий продаж 2-х кімнатної квартири поліпшеного планування!

Чугуев

Пожаловаться
18 500 $
343 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5014483
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 54 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
м. Чугуїв
Загальна площа 54 кв.м.
Житлова площа 28,6 кв.м.
Кімнати окремо 16,6 / 12 квм., кухня 9 кв.м.
Квартира тепла, соняшна, на дві сторони.
Санвузол окремо.
Поверх 2/5 - найкращий!

Квартира в житловому стані, деякі моменти потребують ремонту.

Встановлені нові вікна.
Великий просторий балкон.
Є лічильники.
В квартирі залишається все, що є на фото.

Є-Оселя, Є-Відновлення, Є-Ваучер - ТАК!
Документи в повному порядку, квартира вільна.

Найнижча ціна в місті на квартиру такого планування! То ж поспішайте, поки є в наявності!
Телефонуйте для запису на перегляд!
Ця квартира варта вашої уваги на 100 % !
Обратная связь
Юлія
офлайн