Без комиссии
1  / 12
Таунхаус (від забудовника) 120м² та 1.7 соток поруч з Дніпро Осокорки - фото 1
Таунхаус (від забудовника) 120м² та 1.7 соток поруч з Дніпро Осокорки - фото 2
Таунхаус (від забудовника) 120м² та 1.7 соток поруч з Дніпро Осокорки - фото 3
Таунхаус (від забудовника) 120м² та 1.7 соток поруч з Дніпро Осокорки - фото 4
Таунхаус (від забудовника) 120м² та 1.7 соток поруч з Дніпро Осокорки - фото 5
Таунхаус (від забудовника) 120м² та 1.7 соток поруч з Дніпро Осокорки - фото 6
Таунхаус (від забудовника) 120м² та 1.7 соток поруч з Дніпро Осокорки - фото 7
Таунхаус (від забудовника) 120м² та 1.7 соток поруч з Дніпро Осокорки - фото 8
Таунхаус (від забудовника) 120м² та 1.7 соток поруч з Дніпро Осокорки - фото 9
Таунхаус (від забудовника) 120м² та 1.7 соток поруч з Дніпро Осокорки - фото 10
Таунхаус (від забудовника) 120м² та 1.7 соток поруч з Дніпро Осокорки - фото 11
Таунхаус (від забудовника) 120м² та 1.7 соток поруч з Дніпро Осокорки - фото 12

Таунхаус (від забудовника) 120м² та 1.7 соток поруч з Дніпро Осокорки

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
80 000 $
667 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 24 января 2026, ID: 4688806
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Таунхаус 
  • Комнат
  • Общая площадь 120 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 1.7 сот.
  • Ремонт После строителей 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж двоповерхового таунхаусу на 87-а Садова (3 км до метро Славутич / Осокорки)

Площа будинку 120 м², прилегла ділянка - 1.7 сотки разом із забудовою
На території передбачено 2 паркомісця для вашого комфорту

Можливе розтермінування тат ремонт від забудовника з урахуванням ваших побажань

Планування можна змінити під ваші побажання. Типовий варіант:
1 поверх: кухня-студія, кімната та санвузол з душем
2 поверх: спальня з гардеробом, 2 спальні та санвузол з ванною

Будинок збудований з газоблоку та утеплений пінопластом. Заведені необхідні комунікації: вода (сверловина 70м), каналізація (септик) та електроенергія (5 кВт)

Також з переваг цього місця - розвинена інфраструктура:
- 3 хв на авто до супермаркету, Rozetka, Нова пошта та іншої інфраструктури
- 15 хвилин пішки до зупинки громадського транспорту
- 9 хв на авто до метро Славутич
Обратная связь
Влад
офлайн