Без комиссии
1  / 20
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 1
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 2
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 3
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 4
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 5
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 6
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 7
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 8
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 9
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 10
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 11
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 12
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 13
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 14
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 15
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 16
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 17
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 18
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 19
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки - фото 20

Таунхаус (від забудовника) 110м² та 2сотки 7км до м. Славутич Осокорки

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
145 000 $
1 318 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 28 ноября 2025, ID: 4523560
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Таунхаус 
  • Комнат
  • Общая площадь 110 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Ванна, Душевая кабина 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж двоповерхового таунхаусу поруч з Osocor Residence / Осокор Резиденс
7 км до метро Славутич / Осокорки

Площа будинку 109 м², прилегла ділянка - 2 сотки разом із забудовою
На території передбачено 2 паркомісця для вашого комфорту

Можливе розтермінування та ремонт під ключ від забудовника з урахуванням ваших побажань

Планування:
1 поверх: кухня-студія, спальня/кабінет, технічна зона та санвузол
2 поверх: майстер-спальня з гардеробом та санвузлом з душем, 2 спальні та санвузол з ванною

У вартість входить:
- завершення ремонту
- кухня з технікою
- кутовий диван
- укомплектовані санвузли

Будинок збудований з керамоблоку та утеплений мінеральною ватою. Заведені необхідні комунікації: вода (сверловина 70м), каналізація (септик) та електроенергія (5 кВт)

Також з переваг цього місця - розвинена інфраструктура:
- 2 хв пішки до продуктового магазину
- 2 хв пішки до озера Святище
- 5 хв на авто до супермаркету Фора
- 15 хвилин пішки до зупинки громадського транспорту
- 12 хв на авто до метро Славутич

- у 200 метрах знаходиться комплекс Osocor Residence, Osocor Village та Osocor BBQ
Прохід до пляжу через Osocor BBQ безкоштовний