Без комиссии
1  / 11
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 1.5 сотки 4 км до метро Славутич | Осокорки - фото 1
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 1.5 сотки 4 км до метро Славутич | Осокорки - фото 2
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 1.5 сотки 4 км до метро Славутич | Осокорки - фото 3
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 1.5 сотки 4 км до метро Славутич | Осокорки - фото 4
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 1.5 сотки 4 км до метро Славутич | Осокорки - фото 5
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 1.5 сотки 4 км до метро Славутич | Осокорки - фото 6
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 1.5 сотки 4 км до метро Славутич | Осокорки - фото 7
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 1.5 сотки 4 км до метро Славутич | Осокорки - фото 8
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 1.5 сотки 4 км до метро Славутич | Осокорки - фото 9
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 1.5 сотки 4 км до метро Славутич | Осокорки - фото 10
Таунхаус (від забудовника) 110м² та 1.5 сотки 4 км до метро Славутич | Осокорки - фото 11

Таунхаус (від забудовника) 110м² та 1.5 сотки 4 км до метро Славутич | Осокорки

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
54 000 $
491 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 8 октября 2025, ID: 4358113
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Таунхаус 
  • Комнат
  • Общая площадь 110 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2.3 сот.
  • Ремонт После строителей 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж одноповерхового таунхаусу вул. Східна/ Ентузіастів, м. Славутич / Осокорки, Дарницький район

Площа будинку 110 м², прилегла ділянка - 1.5 сотки разом із забудовою
Перед будинком передбачено 2 паркомісця для вашого комфорту

Можливе розтермінування та ремонт під ключ від забудовника з урахуванням ваших побажань

Планування (може бути адаптовано під Ваші побажання):
1 поверх: кухня-студія, кімната та санвузол
2 поверх: 2-3 спальні та санвузол

Будинок збудований з газоблоку та утеплений пінопластом. Заведені необхідні комунікації: вода (свердловина), каналізація (септик) та електроенергія

Також з переваг цього місця - розвинена інфраструктура:
- 1 км до зупинки громадського транспорту та вул. Центральна
- 2 км до найближчого магазину
- 2 км до Нової пошти та Rozetka
- 4 км до станції метро Славутич
Обратная связь
Влад
офлайн