1  / 9
Таунхаус одноповерховий, 3 кімнати, м.Ірпінь, Стоянка, газ - фото 1
Таунхаус одноповерховий, 3 кімнати, м.Ірпінь, Стоянка, газ - фото 2
Таунхаус одноповерховий, 3 кімнати, м.Ірпінь, Стоянка, газ - фото 3
Таунхаус одноповерховий, 3 кімнати, м.Ірпінь, Стоянка, газ - фото 4
Таунхаус одноповерховий, 3 кімнати, м.Ірпінь, Стоянка, газ - фото 5
Таунхаус одноповерховий, 3 кімнати, м.Ірпінь, Стоянка, газ - фото 6
Таунхаус одноповерховий, 3 кімнати, м.Ірпінь, Стоянка, газ - фото 7
Таунхаус одноповерховий, 3 кімнати, м.Ірпінь, Стоянка, газ - фото 8
Таунхаус одноповерховий, 3 кімнати, м.Ірпінь, Стоянка, газ - фото 9

Таунхаус одноповерховий, 3 кімнати, м.Ірпінь, Стоянка, газ

Ирпень

Пожаловаться
70 000 $
897 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 апреля 2026, ID: 4943739
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Таунхаус 
  • Комнат
  • Общая площадь 78 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 1.5 сот.
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Асфальтированная дорога 
Описание
ПРЕМІАЛЬНИЙ СТАРТ ПРОДАЖУ | Таунхауси в Ірпені (Стоянка) БЕЗ комісії

Старт продажу та будівництва нового проєкту — одноповерхових таунхаусів.

Це не просто житло — це простір для життя, де кожен метр продуманий для комфорту, тиші та приватності.
28,9 м2. Власна ділянка 1,5 сотки.
Ціна на даному етапі всього 70 000$

Якість, яка відчувається з першого погляду:
• Фундамент: залізобетонна лента з подальшою заливкою армованої плити по периметру всього будинку
• Стіни - Керамоблок 380 мм
• Утеплення- пінопласт 100мм, декоративні елементи з керамічної плитки, профнастилу та камінцевої штукатурки;
• Армопояс
• Дах - деревʼяний каркас, покриття- металочерепиця
• Міжкімнатні перестінки з керамічного блоку
• Придомова територія викладена бруківкою
• Забор по периметру та між задніми двориками - металевий каркас зашитий профнастилом

Комунікації — все для автономного та комфортного життя:

. ГАЗ
. Електрика 8 кВт
. Каналізація септик з переливом 6 кубів;
. Вода - автономна скважина (додатково встановлюється акумулятор що дасть змогу працювати під час відсутності електроенергії)

Здача обʼєкту — вересень 2026 року. Можливе розтермінування!

Переваги:
- поруч вся необхідна інфраструктура: магазини, супермаркети, тренажерна зала, школа, дитячі садочки
- зручний виїзд до Києва
- одноповерховий формат — максимум комфорту без сходів
- власна ділянка та задній дворик