Без комиссии
1  / 11
Таун 104м2 з великою ділянкою 2 сотки,біля озера та лісу - фото 1
Таун 104м2 з великою ділянкою 2 сотки,біля озера та лісу - фото 2
Таун 104м2 з великою ділянкою 2 сотки,біля озера та лісу - фото 3
Таун 104м2 з великою ділянкою 2 сотки,біля озера та лісу - фото 4
Таун 104м2 з великою ділянкою 2 сотки,біля озера та лісу - фото 5
Таун 104м2 з великою ділянкою 2 сотки,біля озера та лісу - фото 6
Таун 104м2 з великою ділянкою 2 сотки,біля озера та лісу - фото 7
Таун 104м2 з великою ділянкою 2 сотки,біля озера та лісу - фото 8
Таун 104м2 з великою ділянкою 2 сотки,біля озера та лісу - фото 9
Таун 104м2 з великою ділянкою 2 сотки,біля озера та лісу - фото 10
Таун 104м2 з великою ділянкою 2 сотки,біля озера та лісу - фото 11

Таун 104м2 з великою ділянкою 2 сотки,біля озера та лісу

Ирпень

Пожаловаться
79 900 $
768 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 21 марта 2026, ID: 4857726
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Таунхаус 
  • Комнат
  • Общая площадь 104 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2 сот.
  • Ремонт После строителей 
  • Комфорт Автоматические ворота 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Асфальтированная дорога 
Описание
Працюємо без комісії для покупця.

Пропонується до продажу сучасний таунхаус у закритому комплексі в Ірпені(район Стоянка), поруч ліс та озеро. Чудова локація для тих, хто хоче жити біля природи, але водночас мати швидкий виїзд до Києва — близько 10 хвилин.

Загальна площа — 104 м², ділянка — 2.0 сотки.
Будинок продається без перестінків, тому ви можете самі сформувати планування під свій стиль життя.

Важлива перевага: стяжка підлоги вже входить у вартість, а сходи виготовлять під покупця — можна обрати форму, стиль та матеріали.

Будинок побудований з якісних матеріалів: керамблок «Теплокерам» 25 см, утеплення базальтова вата 100 мм, стрічковий фундамент.
Комунікації: індивідуальне газове опалення, електроенергія 10 кВт, власна свердловина, центральна каналізація.
Переваги: закрита територія комплексу, асфальтований під’їзд, власне паркомісце, поруч ліс та озеро.
Можливе розтермінування,обговорюємо індивідуально

Оформлення — мінімальне
Для уточнення деталей,телефонуйте
Обратная связь
Микола
офлайн
Похожие объявления
Продам дачу в с. Буланово, Полтавский район, 12км. от Полтавы Полтава 7
  • Пятикомнатная
  • 65 м2
  • 8 соток
10 500 $ Без комиссии
Продам дачу в с. Буланово, Полтавский район, 12км. от Полтавы. Дом мансардного типа 2 этажа, общая площадь 65кв.м., 3 комнаты, кухня, тамбур, подвал, хорошее состояние, печное отопление, вагончик для инструмента, кирпичный туалет, приватизированный земельный участок 8,5 соток (госакт), рядом лес, удобное месторасположение, до остановки транспорта 5 минут пешком, речка 15 минут пешком. Торг с реальным покупателем. Выслушаю Ваши предложения. Сдам дачу 6 соток в Буланово, Полтавский район на огородный сезон порядочным и трудолюбивым людям.
Полтава, Буланово
Продається будинок на Заріччі район дерев"яного мосту Белая Церковь 16
  • Четырехкомнатная
  • 121 м2
  • 6 соток
60 000 $ Торг
Продається будинкок на Заріччі ( район Дерев’яного місту) будинок 121кв. м. – 4 кімнати , кухня , кородор, санвузол, в жилитловому стані . Земельна ділянка 6 соток. Всі комунікації, фруктові дерева. до річки 3 хв, до лісу 5 хв. Телефонуте цікава пропозиція! Остаточна ціна обговорюється з реальним покупцем. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендарів. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію та юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, і.т.п. З повагою агенство нерухомості "ЄвроДім"
Белая Церковь, Заріччя
Продається затишний будинок в с. Лосятин Васильков 19
  • Четырехкомнатная
  • 92 м2
  • 60 соток
42 000 $
Продається затишний будинок в с. Лосятин Білоцерківського району Київської обл. в 20км. від Білої Церкви та 60 кв. Від Києва по Одеській трасі . Будинок цегляний 1980р. побудови. У будинку 4 кімнати, кухня, веранда. Опалення газове. Заведені всі комунікації ( світло, газ. вода. каналізація), встановлено металопластикові вікна. будинок в косметичному ремонті. Замінений дах. На ділянці біля будинку літня кухня криниця, сарай і господарські споруди, доглянутий молодий фруктовий сад. Велика рівна земельна ділянка (60сотки). Сполучення з містом відмінне, автобусна зупинка знаходиться в шаговій доступності. В селі розвинена інфраструктура - школа, дитячий сад, пошта, магазини, клуб, + Ставок для риболовлі. Цікава пропозиція. Телефонуйте прямо зараз. Остаточна ціна буде обговорюється з реальним покупцем! Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Васильков
офлайн
Микола
На сайте с 16 апреля 2020